Zincir Büyüsü Nasıl Bozulur

Zincir Büyüsü Nasıl Bozulur

Zircir bir büyüsü Kur-an’da da yer alan güçlü ve köklü bir işlemdir. Kara büyüler arasında yer alması sebebiyle yapılması, yaptırılması ve öğretilmesi kesinlikle yasaklanmıştır. Bağlama büyüsü içinde yer alan ve güçlü bir metot olarak bilinen zincir büyüsü, insanların hayatlarında önemli değişimlerin oluşmasına neden olur. Ruhani enerjiyi doğrudan etkileyerek, kişinin karar mekanizmasını özgürce kullanmasını kısıtlar. Peki, zincir büyüsü bozulabilir mi, zincir büyüsü nasıl bozulur?

Zincir Büyüsünü Çözme YollarıEğer ki çevrenizden birinde zincir büyüsü olduğundan şüphe duyuyorsanız, hemen uzman bir medyum ile iletişime geçerek durumu netleştirebilirsiniz. Kişi gerçekten bir büyünün etkisi altında kalmış ise bu işlemi bozdurmak ve kişiyi büyünün tüm etkilerinden kurtarmak oldukça önemlidir. Büyü bozulduktan sonra kişi büyük bir rahatlama yaşayacak, yıllar sonra ilk kez nefes almış gibi hissedecektir.

Zincir Büyüsünü En Hızlı Biçimde Bozmak

Zincir büyüsü yapılırken adından da kolaylıkla anlaşılabileceği gibi bir zincire ihtiyaç duyulur. Zincirin her bir halkası çeşitli amaçlara hizmet edecek biçimde sıralanır ve bu amaca uygun olan büyü okunarak kişi uzaktan lanetlenir. İşlem yapıldıktan 42 gün sonra yavaş yavaş sonuç verir ve kişinin hayatına tıpkı bir virüs gibi sızmaya başlar. Etkilerin yavaş bir biçimde kendini göstermesi durumun fark edilmesini oldukça zorlaştırır.

Büyü bozulurken de bir zincire ve kullanılan metoda bağlı olarak çeşitli malzemelere ihtiyaç duyulur. Zincir, büyü yapılan zincirin yerine geçer. Sırayla her bir halka için büyü çözme işlemi uygulanır. İşlem tamamlandıktan kısa bir müddet sonra kişideki rahatlamayı fark etmek mümkündür. Papaz büyüsü metodu ile güçlendirilmiş işlemleri bozmak ise oldukça zordur. Bunun için daha fazla zaman ayırmak gerekir. İşlem zincir büyüsü nasıl bozulur sorusunun yanıtını iyi bilen, işin ehli bir medyum tarafından yapılıyorsa, büyü er ya da geç ortadan kalkacak ve tamamıyla bozulacaktır.

Zincir Büyüsünü Bozmak İçin Kime Başvurmalıyım?

İnsanlar büyüyü kime bozduracaklarını bilemezler. Bunun için bir hocaya mı, falcıya mı yoksa medyuma mı gitmeleri gerektiğini düşünüp dururlar. Metafizik ve medyumluk ilmi içeren büyü gibi kavramlar yalnızca uzman medyumlar tarafından uygulanıp, bozulabilir.

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here