Su Büyüsü Nasıl Yapılır

Su Büyüsü Nasıl Yapılır

Su büyüsü nasıl yapılır? Başlığına gelmeden önce, su büyüsü nedir sorusunu yanıtlamak çok daha doğru olacaktır. Çünkü su büyüsü denildiğinde insanın aklında hiçbir sonuç ya da amaç oluşmamaktadır. O halde “su büyüsü nedir” diyerek sorularımızı yanıtlamaya başlayalım. Su büyüsü; antik çağların başında uygulanmaya başlanmış ve günümüze kadar gelmeyi başarmış etkili bir işlemdir. Su büyüsü akla gelmeyecek sayıda, pek çok farklı amaç için kullanılabiliyor olsa da, genellikle aşk büyüsü olarak tercih edilmektedir.

Su Büyüsü YapımıBüyü malzemelerinin, işlem yapılan kişi ile temas etmesi, yutulması ve kullanılması, işlemin çok daha hızlı ve etkili sonuçlar yaratmasına neden olmaktadır. Su büyüsü pek çok farklı biçimde uygulanabilir. Büyü yapılan su kişiye içirilebilir, yemeğinde kullanılabilir, evinin içinde ya da yakınında muhafaza edilebilir, çevresine dökülebilir… Tüm bu yöntemler farklı güçte, farklı zaman dilimlerinde sonuç verecek metotları ortaya çıkarır.

Su Büyüsünün Sırrı

Antik dönemde yaşamış olan şamanlar su büyüsünün öğrenilmesini ve bilinçsiz kişiler tarafından uygulanmasını engellemek için konuyu bir sır olarak saklama kararı almışlardır. Su büyüsünün uygulanış ve metotları hakkında kesin bilgilere ulaşmak günümüz şartlarında bile imkansız kılınmıştır. Yalnızca uzman ve üstat medyumlar tarafından bilinen ve el yazması şaman kitaplarında saklanan bilgilere internet üzerinden ulaşmak mümkün değildir.

Burada paylaşıma sunmakta olduğumuz bilgiler, işlem yaptıran kişilerin tecrübelerinden derlenmiştir. Su saf bir maddedir. Doğanın çeşitli noktalarında suya rastlamak mümkündür. Bu saf madde geçirgendir ve içinde çeşitli enerji birimlerinin barındırarak uzun süreliğine muhafaza edebilir. Uygulanan ritüel ile suya çeşitli enerjileri yüklemek mümkündür. Suyun sahip olduğu bu enerjiyi başka bir canlıya aktarmak ise oldukça basittir. Çeşitli metotları iç içe kullanarak büyü etkisini mekana yaymak da mümkündür.

Şaman Büyüsünün Belirtileri

Su büyüsünün belirtileri, işlemin uygulama amacına göre değişim gösterebilir. Bu sebeple yaygın olarak tercih edilen, aşk için yapılan su büyüsü belirtilerini sizler ile paylaşacağız.

  • Büyü kişinin manevi enerjisinde ve doğal işleyişinde değişimler yaratacağından ilk etkileri yaklaşık bir hafta içinde hissetmeye başlayacaksınız.
  • Kişi sevdiği ve aşık olduğu kişiyi düşünde görmeye başlayacaktır. Bir müddet sonra boşta kaldığı her an onu düşündüğünü fark edecektir.
  • Artık düşüncelerini içinde saklamak istemeyen kişi sevgisini dışa vurarak, sevgisini dile getirecektir.

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here