Soğukluk Büyüsü Nasıl Yapılır

Soğukluk Büyüsü Nasıl Yapılır

Soğukluk büyüsü nasıl yapılır sorusunun yanıtını merak eden kişiler, internet üzerindeki pek çok kaynağa bakarak sorunun gerçek yanıtını arıyor. Sorunun cevabına geçmeden önce, işlemin hangi amaçla uygulandığı hakkında kısaca bilgi verelim. Evli çiftlerin yuvasını yıkmak, sevgili ve nişanlıları birbirinden ayırmak ve dostlukları bitirmek amacıyla soğukluk büyüsünden yardım alınabilir ve soğukluk büyüsü ikiden fazla kişiyi birbirinden soğutmak amacıyla da kullanılabilir.

Soğukluk Büyüsü YapımıSoğukluk büyüsü nasıl yapılır sorusuna verilebilecek birden fazla yanıt vardır, çünkü soğukluk büyüsü birçok farklı metot yardımı ile uygulanabilir. Doğru metot seçimi, işlemin hızlı ve etkili sonuç vermesini sağlayacak önemli bir etkendir. El yazması büyü kitaplarında gündüz ve gece yapılan soğukluk büyülerinden bahsedilmektedir. Peki, gündüz ve gece yapılan soğuk büyüsü nedir?

Soğukluk Büyüsü Metotları

Öncelikle belirtmeliyiz ki, soğukluk büyüsü aynı gün içinde sonuç veren bir işlem değildir. Herhangi bir büyünün aynı gün içinde sonuç vermesi ise söz konusu değildir. Lütfen bu tarz iddialarda bulunan sahtekar kişilerden uzak durunuz. El yazması büyü kitaplarına göre gündüz yapılan soğukluk büyüsü, etkilerini yavaş yavaş göstermeye başlar. Bu durum işlemin fark edilebilmesini oldukça güçleştirir. Gündüz yapılan soğukluk büyüsü ortalama 4 ile 6 ay arasında kişilerin birbirlerinden tamamıyla soğuyarak ayrılmalarına neden olur.

Gece yapılan soğukluk büyüsü ise ortalama 15 ile 30 gün arasında sonuç verir. Kişiler birbirlerinden hızla soğur, bu sırada çeşitli nedenlerden ötürü tartışmalar yaşayabilirler. İşlem etkisini tamamı ile gösterdiğinde kişiler birbirlerinin yüzünü görmek dahi istemeyecektir. Uzman medyumlar evli ve çocuk sahibi çiftlere gündüz yapılan soğukluk büyüsünü kullanmayı tercih etmektedir. Çocukların psikolojisinde olumsuz etki yaratılmaması, kişinin karmasını etkilememek açısından oldukça önemlidir.

Evde Büyü Yapılabilir mi?

Pek çok kişi ev de büyü yapılıp, yapılmayacağını merak etmektedir. Soruya genel bir açıdan baktığınızda evde büyü yapabilmek ve yapılan bu büyüden olumlu sonuç alabilmek mümkündür. Ancak işlemi yapan kişinin profesyonel bir medyum olması, evde yapılan işlemin olumlu olarak sonuçlanabilmesini sağlayacaktır. Konu hakkında bilgi sahibi olmayan ve uzmanlaşmamış kişilerin, kendi başlarına yaptıkları işlemlerden olumlu sonuç alabilmeleri mümkün değildir.

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here