Soğan Büyüsü Nasıl Bozulur

Soğan Büyüsü Nasıl Bozulur

Soğan büyüsü nasıl bozulur ve ne amaçla uygulanır? Aşk ve gönül bağlama büyüsü içinde yer alan soğan büyüsünün bazı farklı amaçlar içinde kullanıldığı bilinmektedir. En yaygın kullanım amacı ise kişileri birbirlerine aşık etmek ve gönül bağı oluşturmaktır. Geçmişten günümüze uzanan süreçte pek çok kişi soğan büyüsünün yardımı ile mutlu bir yuvar kurmayı başarmıştır.

Soğan Büyüsü Nasıl ÇözülürPeki, bu durumda insanlar neden soğan büyüsünü bozdurmak isterler, soğan büyüsü nasıl bozulur? İşlemin hızlı sonuç vermesi ve materyallerine kolayca ulaşılabilmesi tercih edilmesini olumlu etkileyen iki temel etkendir. Kişiler birbirlerine iyi amaçlar uğruna bağlanmış olabilir. Peki ya kişilerden biri zaten evli, nişanlı ya da birine aşık ise… bu gibi bir durumda soğan büyüsünü uygulamak kara büyü yapmak anlamına gelmez mi?

Soğan Büyüsü Ne Kadar Sürede Bozulur?

Soğan büyüsü, kara büyü adı altında kullanıldığında kişilerin hayatlarını olumsuz etkilememek ve özgür iradelerine karışmamak adına bozulmalıdır. Soğan büyüsü uygulanırken kişilerin frekansları benzer düzeye çekilir. Ardından kişilerin temel bilgileri yardımı ile çeşitli ritüeller uygulanır. Bu ritüeller doğrudan kişilerin ruhani enerjisine etki eder ve doğal akışı haline gelir. Kişiler hiçbir şekilde durumun farkına varamadan aşklarını yaşamaya başlarlar.

Kişiler fark etmiyor olsalar bile zaman içinde ruhani enerjilerinde büyük bir açık ortaya çıkar. Bu açığın ortaya çıkması kişilerin günlük hayatlarından zevk alamamasına yol açabilir. Bu gibi durumların yaşanmaması adına soğan büyüsü fark edildiği anda uzman bir medyum tarafından bozulmalıdır. Yaklaşık 20-25 gün aralığında bozulması beklenen soğan büyüsü, ortadan kalktıktan sonra kişiler zaman içinde eski yaşantılarına dönerler. Bu süreç çeşitli nedenlerden ötürü değişime uğrayabilir. İşlemin sonuç vermesi için acele etmemek ve akışında kalmak son derece önemlidir.

Manevi Enerji Nasıl Yönlendirilir?

Metafizik konusunda uzmanlaşmış bir medyum, kişilerin manevi enerjisi ile doğrudan iletişime geçerek çeşitli değişimler yapabilir. Bu değişimler pozitif olabileceği gibi negatif yönde de olabilir. Negatif yönde yapılan ve ritüeller ile desteklenen bu değişimler, kara büyü olarak isimlendirilir. Kişiyi olumsuz etkileyen bu durum en kısa süre içinde düzeltilmelidir.

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here