Şirinlik Büyüsü Nasıl Bozulur

Şirinlik Büyüsü Nasıl Bozulur

Şirinlik büyüsü nasıl bozulur? Tarihin tozlu sayfalarından günümüze ulaşmayı başarmış olan şirinlik büyüsü, uzman medyumlar tarafından uygulanan güçlü ve etkili bir işlemdir. Kişinin bulunduğu ortamda sevilmesini, saygı görmesini ve dikkat çekmesini sağlar. Şirinlik büyüsü etkisi altında olan kişi yeni girdiği ortamlarda sorun yaşamadan kısa sürede sevilen kişi haline gelebilir.

Şirinlik Büyüsü Nasıl Çözülürİnsanların sevgisi esas alınarak uygulanan bu işlem çeşitli nedenler ile bozulmak istenebilir. İşlem iyi niyetle uygulanıyor olsa da asıl işi kişiye bağlanan diğer boyuttaki varlıkların yaptığını unutmamak gerekir. Bu varlıklar kişiye doğrudan zarar vermese de ağırlık ve manevi enerjide düşüklük yaratabilir. Bu gibi durumlarda büyünün tüm etkileri ortadan kaldırılmalıdır.

Şirinlik Büyüsü Kalıcı mıdır?

Şirinlik büyüsü ömürlük bir işlemdir. Kişiye bağlanan varlıklar, kişinin hayatı boyunca yaşamını onunla birlikte sürdürmeye ve verilen emri yerine getirmeye devam eder. Sahip olunan varlık kişi hayatını yitirdikten sonra kullanılan metoda bağlı olarak birinci dereceden akrabaya miras kalabilir. Bu gibi bir durumda da uzman medyumdan yardım alarak sorunu ortadan kaldırabilmeniz mümkündür.

Şirinlik büyüsünü bozabilmek için metafizik ve medyumluk ilminde ustalaşmış bir isim ile çalışmak en doğrusu olacaktır. Bu sayede büyünün tüm etkilerinden tamamıyla arınabilirsiniz. Medyumun büyü bozma sürecini başlatabilmesi için uygun ortam ve malzemelere ihtiyaç duyacağını unutmamak gerekir. Bu malzemeler ritüel sırasında kullanılacak ve büyünün bozulma sürecini başlatacaktır. Büyünün aynı gün içinde bozulması söz konusu bir durum değildir. Bu gibi uygulaması imkansız eylemleri gerçekleştirebileceğini öne süren sahtekar isimlere kanmayınız.

Şirinlik Büyüsü Ne Kadar Sürede Bozulabilir?

Büyünün bozulabilmesi ve manevi enerjinin akışa bağlanabilmesi için zamana ihtiyaç duyduğunu unutmamak gerekir. Bu sebeple aynı gün içinde sonuç veren büyülerin yapılması ve bozulması imkansız kabul edilir. Medyumluk tarihinde aynı gün içinde sonuç veren işlemin hiç yapılmadığının ve yapılmayacağının da altını çizmek gerekir.

Sayfamızda bulunan numarayı arayarak şirinlik büyüsü nasıl bozulur sorusunun ayrıntılı cevabını bulmakla kalmayıp, profesyonel düzeyde yardım alıp, işlem yaptırabilirsiniz. Üfürükçü hoca ve falcıların büyü yapıp, bozamadığını aklınızdan çıkarmayın.

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here