Şans Büyüsü Nasıl Bozulur

Şans Büyüsü Nasıl Bozulur

Geçmişte medyumların “şans çekme büyüsü” olarak adlandırdıkları, şans büyüsü işlemi kişinin işlerinin rast gitmesini ve kısmetinin açılmasını sağlar. İşlem uzman medyum tarafından uygulanmazsa beklenmedik sonuçlar gözlenebilir. Şans büyüsü büyük bir titizlik ile uygulanması gereken ve tecrübe gerektiren bir işlemdir. Peki, şans büyüsü nasıl bozulur?

Şans Büyüsü Nasıl ÇözülürBilindiği üzere şans insanların kontrolü altında gerçekleşmez ve rastgele olarak denk geldiği düşünülür. Oysa şans ruhani enerjinin eseridir. Medyumlar yapmış oldukları işlemler ve ritüeller ile ruhani enerjiye önemli derecede müdahale edebilir, bunun sonucunda kişinin şansını ve kısmetini açabilirler. İnsanlar arasında haksız rekabetin oluşmasına neden olan bu eylem fark edildiği anda işin uzmanı ile iletişime geçerek ortadan kaldırılmalıdır.

Şans Büyüsü Nasıl İşler?

Şans büyüsü kişinin bir parçası haline gelir. Zaman içinde kişinin ruhani enerjisine oturur ve bu süreçte git gide güçlenir. Yani işlem sonuç verdiği anda değil, zaman geçtikçe güçlenecektir. Bu sebeple fark edildiği anda duruma müdahale etmek, işlemin güçlenmesini engellemek açısından oldukça önemlidir. Genellikle kendini “şanssız” olarak nitelendiren kişiler tarafından tercih edilir.

Şans büyüsü geçmişte büyük krallıkları yöneten ve yardımcı rolü oynayan kişiler tarafından tercih ediliyordu. Bu sayede kullanılan taktikler ve sonucu belirli olmayan denemeler başarısızlığa uğramadan haneye kazanç getiriyordu. İşlemi uygulayacak kişinin yalnızca medyumluk ilmi üzerinde uzmanlaşmış bir kişi ile irtibata geçmesi yeterli olmayacaktır. Bu kişinin parapsikoloji uzmanı olması şans büyüsünün yapımı ve ortadan kaldırılması için şarttır. Aksi durumda yapılan işlemler, kişi ve kişileri istenilen sonuca ulaştırmayacaktır.

Büyü Yapılırken Dikkat Edilmesi Gerekenler?

Büyü yaptırmak isteyen kişinin dikkat etmesi gereken birkaç unsur vardır. Bunlardan ilki güvenilir ve tecrübeli bir isim ile çalışmasıdır. Bu ismin gerekli şartları sağlaması, işlemden olumlu sonuç alabilme oranını arttıracaktır. Bunun yanında işlemi yapacak olan kişiye karşı duyulan güven manevi enerjinin güçlenmesini sağlayacaktır. Bu da işlemin hızlı ve etkili sonuç vermesi anlamına gelir.

İnsanların düştükleri hatalardan biri olan falcı ve üfürükçü hocalara başvurmak önemli derecede zaman kaybı oluşturacaktır. Lütfen, şans büyüsü nasıl bozulur sorusunun yanıtını bilen ve tecrübe sahibi gerçek medyumlar ile irtibata geçin.

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here