papaz büyüsü yapılan kişi ne hisseder

Papaz Büyüsü Yapılan Kişi Ne Hisseder

Papaz büyüsü oldukça güçlü bir işlemdir. Bu büyünün etkisi altında kalan kişi er ya da geç işlemin etkilerini gözle görülecek biçimde dışa yansıtacaktır. Bu noktada önemli olan doğru ve yeterli gözlemi yapabilmektir. İlk papaz büyüsü belirtileri kişinin zihninde oluşturan papaz büyüsü, daha sonrasında etkilerini dışa vurur. Peki, papaz büyüsü yapılan kişi ne hisseder? Acı, korku, mutluluk, endişe? Bunlardan hangisi işlemin gerçek etkisi?

papaz büyüsü yapılmış kişinin hissettikleriPapaz büyüsü kara ve ak büyüler için uygulanabilir. İşlemin hangi amaç doğrultusunda uygulandığına bağlı olarak kişiyi etkisi altına alır. Bir kara büyüyü güçlendirmek için kullanıldığında kişi korku, acı ve hüzün duyabilir. Kara büyüler insanların kötülüğünü amaçlayan, şeytani işlemlerdir. Ak büyüleri güçlendirmek için kullanıldığında ise mutluluk, canlılık, enerji, neşe gibi hisler gözlenebilir. Ancak her gözlemlenen hissin büyü etkisi olmadığını da unutmamak gerekir.

Papaz Büyüsü Yapılan Kişi Ne Hisseder ve Çözülebilir mi?

Her büyü çözülebilir ya da diğer bir tanımı ile bozulabilir. Ancak papaz büyüsünü bozmak ve etkilerini ortadan kaldırmak oldukça zordur. Bunun sebebi işlemin çeşitli ritüellerin içi içe gelecek biçimde planlanarak uygulanmasıdır. Aynı zamanda papaz büyüsü kişinin ruhani enerjisine doğrudan etki ederek bir parçası haline gelir. Bunun sonucunda kişi büyü etkisi altında olduğunu anlayamaz.

İşlem uzman bir medyum tarafından ya da etkilerin neler olduğuna hakim, çok iyi gözlem yapan bir kişi tarafından fark edilebilir. Ak büyüler kişiye ve çevresine zarar vermez. Ancak kişi bir kara büyünün etkisi altında ise işlemin tüm etkileri ortadan kaldırılmalıdır. Kara büyüyü doğru ve en kısa sürede çözebilecek kişi uzman medyumdan başkası değildir. Bu sebeple sorunu kendi başınıza halletmeyi denemek yerine, mutlaka uzman bir medyum ile iletişime geçmeyi deneyin.

İşlem Ne Kadar Sürede Sonuç Verir?

En çok merak edilen sorulardan bir diğeri ise işlemin ne zaman sonuç vereceğidir. Fakat maalesef ki işlemin sonuç vereceği zaman yalnızca uzman medyum tarafından tahmin edilebilir. İşlemin sonuç verme süresi ile ilgili net bir bilgi verebilmek mümkün değildir.

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here