papaz büyüsü yapan hocalar
blank

Papaz Büyüsü Yapan Hocalar

Büyü tarihinin gelmiş geçmiş en etkili sonuç veren ve en çok tercih edilen işlemi papaz büyüsüdür. Kişinin medyumluk ilmi ve Süryani diline olan hakimliğinin bir sonucu olan papaz büyüsü, yalnızca konu üzerinde uzmanlaşmış kişiler tarafından uygulanmalıdır. İnternet üzerinde paylaşıma sunulan ritüel adımları ile uygulamak imkansızdır. İşlemi yaptırmak için mutlaka papaz büyüsü yapan hocalar ile irtibata geçilmelidir.

papaz büyüsünü yapabilen hocalarPapaz büyüsü tek başına uygulanamaz. Bir büyü olmaktan çok, yapılan ana işlemi destekleyen ve güçlendiren bir metottur. Kara, ak ve kırmızı büyüleri güçlendirmek amacı ile kullanılabilir. İşlemin ömür boyu etkili bir şekilde sonuç vermesini sağlar ve bozulmasını zorlaştırır. Papaz büyüsü ile güçlendirilmiş bir işlemi bozmak, uzman bir medyumun bile aylarını alabilir.

Papaz Büyüsü Yapan Hocalar Kimlerdir?

Papaz büyüsü yapan hocalar hakkında yanlış tahminler yürütülmüş ve doğruymuş gibi kabul edilerek yayılmıştır. Şunu belirtmek isteriz ki papaz büyüsü, papazlar tarafından uygulanmaz. İsmini, işlemi ortaya çıkaran uygarlığın din adamlarından almıştır. İşlemin papazlar ile yakından uzaktan alakası yoktur.

İşlemi uygulayacak olan kişi metafizik, medyumluk ilmi üzerinde kesin olarak uzmanlaşması aynı zamanda Süryani diline hakim olması şarttır. İşlemin uygulanışı sırasında zaman zaman ritüele eklentiler yapılması gerekebilir. Bu gibi durumlarda doğru biçimde müdahale edilmesini sağlayacak bilgi yalnızca uzman medyumlarda vardır. Hemen hemen her işlemde olduğu gibi papaz büyüsünde de kişinin ruhani enerjisine doğrudan müdahalede bulunulur. Kara büyülerde diğer boyuttaki varlıklardan yardım alınması gerekebilir. Genellikle uzman medyum işlemi tek başına tamamlayarak sonuç verecek konuma getirebilir ancak çok nadir de olsa, uygulanması gereken eylemlerin kişi tarafından yerine getirilmesi gerekir. Papaz büyüsü uzak mesafeden gerekli bilgiler yardımı ile kişi ve kişilere uygulanabilir.

İşlemi Hocalar Aracılığı İle Bozmak Mümkün müdür?

Her işlemde olduğu gibi, papaz büyüsünü de bozmak mümkündür. Ancak unutulmamalıdır ki, bu kadar güçlü bir işlemi bozmak zaman alacaktır. Yollanılan enerji, kişinin sahip olduğu ruhani enerjiye karışarak bir parçası haline gelir. Bu sebeple büyünün etkisi altında kalan kişi durumun farkına varamaz. Uzman bir medyum ile iletişime geçerek işlemin varlığı hakkında kesin bilgi sahibi olabilir ve etkilerini ortadan kaldırtabilirsiniz.

blank

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here