papaz büyüsü etkileri

Papaz Büyüsü Etkileri

Efsanelere ve insan üstü kudrete inanıyor musunuz? Bazılarımız, özellikle de inanmayanlarımız bunu en zor yoldan tecrübe edenlerimiz olabilir. Üzerinde papaz büyüsü etkileri olan biri, eğer düşmanı tarafından büyülenmiş ise, işte o en zor yolda yürüyor demektir.

papaz büyüsü etkileri nasıl anlaşılırDüşmanı tarafından diyoruz, çünkü papaz büyüsü her zaman zarar vermek zorunda değildir. Bazen iradeyi kontrol için yapılır, bazen ikna etmek ve bazen de aşık etmek için yapılır. Bunlar hayatı zindana çevirecek kadar kötü etkiler yaratmaz. Ama bazı anlar vardır ki, düşmanınız sizi yerle yeksan etmek isteyebilir. Yahut siz aynı duyguları bir başkası için paylaşıyor olabilirsiniz. Bu noktada iş eğer büyüye geldiyse, büyük bir maneviyat savaşı başladı demektir. Bu savaşın tarafları değil, tek bir tarafı zarar gören olur. Önüne geçilemediği takdirde, kişinin ruhu paramparça olurken yapılacak pek fazla şey de yoktur. Pek ala nedir bu papaz büyüsü etkileri ve nasıl nükseder insan hayatına?

Papaz Büyüsünün Negatif Etkileri Nelerdir

Zarar veren kara büyü çeşitlerinin değişmez bazı etkileri söz konusudur. Bu etkileri papaz büyülerinde görmek de mümkündür. Fakat şu kesinlikle atlanmamalıdır! Eğer papaz büyüsü zarar vermek için yapılmadıysa, o zaman bu etkiler görülmez. Bunun yerine iradeye hükmedilmesi durumu ortaya çıkar. Ki bu bir belirti bile değildir. Bizler papaz işleminin negatif etkilerinden söz edeceğiz. Zarar vermek için niyet edildiğinde, bu işlemin olası negatif etkileri şu şekildedir;

  • Çok uyuma veya hiç uyuyamama haline eşlik eden bedensel yorgunluk hissiyatı.
  • Sinirlere hakim olamama, devede kulak sorunları bile büyütüp evrensel problemler gibi hissetme.
  • Bazen duygusal ve çaresiz hissederken, bazen de tam aksine herkese meydan okuyan bir ruh haline bürünme.
  • Olmayan nesneler veya varlıklar görme. Bu varlıkların bazılarında silüet olduğunu hissetme.
  • Sakarlığın artması, hiçbir işin rast gitmemesi. Okul hayatı varsa öğrenme zorluğu yaşama. İş hayatı varsa çalışma zorluğu yaşama.
  • Çevredeki kişilerin, yavaş yavaş kişiden uzaklaşması. Ondan nefret edercesine soğuması. Peşinden gelen bir yalnızlık durumu.

Papaz Büyüsü Etkileri Nasıl Anlaşılır

Bazen emin olmak için kişiler, şüphe duyulan insana karşı test içerikli tahrik edici yaklaşımlarda bulunmaktadır. Hocamız bu durumun çok yanlış ve çok tehlikeli olduğunu ifade etmektedir. Ve birçok gizli ilimler üstadı, bu görüşte hocamıza katılmaktadır. Tehlikeli olmayacak şekilde de kişiyi bazı testlere tabi tutmak mümkündür. Ama eğer bir metafizikçi, gizli ilim hocası ya da medyum değilseniz net bir sonuca varabilmeniz mümkün değildir.

  • Kişi ile iletişim kurarken, eskiden hoşlandığı şekilde yaklaşmayı deneyip aradaki farkların papaz büyüsü etkileri ile örtüşüp örtüşmediği test edilebilir.
  • Tılsımlı kişinin dinden ve inançtan ve maneviyattan soğuyup soğumadığı test edilebilir. Sonuçların etkiler ile örtüşüp örtüşmediği test edilebilir.
  • Kişi eğer psikolojik bir bunalım içerisindeyse, öncelikle bir psikologa başvurulması gereklidir. Psikolog herhangi bir sorun bulamaz ya da kişi fayda göremez ise o zaman bu etkilerin büyüyle ilişkili olduğu düşünülebilir.

Verdiğimiz bilgiler ışığında şüphe halinde hocamıza her daim danışabiliyor olmanız mümkündür.

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here