Kısmet Kapama Büyüsü Nasıl Yapılır

Kısmet Kapama Büyüsü Nasıl Yapılır

Başlangıcı oldukça eski tarihlere dayanan ve günümüzde el yazması büyü kitapları sayesinde uygulanmaya devam edilen kısmet kapama büyüsü hakkında en çok merak edilen soru, kısmet kapama büyüsü nasıl yapılır? Oluyor. Kısmet kapama büyüsünün asıl anahtarı, işlemi yaptırmak isteyen kişinin inancıdır. Büyü yaptırmak isteyen kişinin tereddütte kalması, işlemden sonuç alınmasını imkansız kılabilir…

Kısmet Kapama Büyüsü YapımıKısmet kapama büyüsü ritüeli, diğer işlemlere kıyasla oldukça farklıdır. İşlem tamamlandıktan sonra ritüel sırasında kullanılan tüm malzemeler kül olana dek yakılmalıdır. Yakma işlemi, kısmet kapama ritüelinin son adımıdır. Yanan malzemeler ile birlikte, kişinin kısmeti bir daha hiç açılmamak üzere yok olacaktır. Pek çok farklı ritüele sahip olması, kısmet kapama büyüsü nasıl yapılır sorusuna net bir cevap vermeyi zorlaştırmaktadır.

Kısmet Kapama Büyüsü Ritüeli ve Etkileri

Kısmet kapama büyüsü, geçmişte varlığını sürdürmüş krallıkların en büyük korkuları arasında yer alıyordur. Çünkü kısmet kapama büyüsü yalnızca ikili ilişkilerin oluşmasını engellemek için değil, kazancın, iş hayatının ve sosyal hayatında bitmesine yol açan türden güçlü bir işlemdir. İşlemin büyü hakkında yeterli bilgi sahibi olmayan kişiler tarafından fark edilebilmesi ya da akla gelmesi oldukça güçtür. İşlemin varlığından emin olabilmek için metafizik uzmanı ya da uzman bir medyum ile iletişime geçilmesi gerekmektedir.

Kısmet kapama büyüsü genellikle aşağıda sıraladığımız belirtiler ile ortaya çıkar;

  • Çiftler arasından oluşan kavgalar, basit konulardan çıkan tartışmalar,
  • Yapılan yatırımların beklenmedik sonuçlar vermesi,
  • İşte ve ilişkilerde başarısızlık,
  • Sahip olunan hastalığın tedavi edilememesi,
  • Başlangıçta küçük miktarda görünün ancak zamanla artan maddi sıkıntılar,
  • Ruhsal sorunların başlaması ve bu sorunların büyüyerek günlük hayatı etkilemesi,
  • Cinsel isteksizlik, kendini beğenmeme, kendini sevememe,
  • Haklıyken haksız duruma düşmek, kendini doğru ifade edememek ya da çevre tarafından devamlı olarak yanlış anlaşılmak,
  • Yaşanılan sıkıntılardan ötürü kişinin kafasında intihar etme düşüncesinin dolanması…

Yapılan İşlem Daha Sonrasında Bozulabilir mi?

Yaptırılan kısmet kapama büyüsü daha sonra uzman bir medyum tarafından çeşitli ritüeller ile bütünüyle ortadan kaldırılabilir. Ancak büyünün bir çocuk oyuncağı olmadığı akıldan çıkarılmamalıdır. Büyünün etkileri kişinin zihninde ve yaşantısında kalıcı sorunlar bırakabilir.

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here