Kendine Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulur

Kendine Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulur

Yüzyıllardır uygulandığı düşünülen bağlama büyüsünün onlarca çeşidi ve birbirinden farklı etkileri vardır. Bu etkilerden çoğu sorunları olan ilişkileri iyi bir hale getirmeye yaramaktadır. Fakat bağlama büyüsünün kötü niyetle de yapılması mümkündür. Kendine bağlama büyüsü nasıl bozulur sorusu da bu ihtimal ile akıllara gelir.

kendine bağlama büyüsü nasıl bozulurKötü niyetler ile üçüncü bir kişi tarafından mutlu bir çiftin taraflarından birine yapılan bağlama büyüsü, çiftin arasını bozarak büyü yapılan kişiyi büyü yapan kişiye bağlar. Bu durum hayırlı bir ilişkinin yok yere mahvolması anlamına geldiği gibi iradesi ele geçirilmiş birinin aslında istemediği birine bağlanmasına da sebep olur. Eğer eşinizde veya sevdiğinizde başkası tarafından kötü niyetle yapılmış bağlama büyüsü etkileri görürseniz acilen bir medyum ile iletişim kurmalısınız. Ne kadar çok vakit kaybedilir ise büyünün etkileri o kadar artar ve aynı zamanda bozulması da zorlaşır. Peki büyünün etkileri ve belirtileri nedir dediğinizi duyar gibiyim. Sizi daha fazla meraklandırmadan bu sorunun cevabını vereceğiz.

Bağlama Büyüsünü Bozma Yöntemleri

Üçüncü bir kişi tarafından yapılan bağlama büyüsü, büyünün iyi enerjisini bozacağı için yapılan kişinin zihnini bulanıklaştırır. Bu işleme maruz kalan kişinin kafası karışacağı için sürekli kararsızlık yaşar. Ufak seçimler yapmakta zorlanma, kendini sosyal hayatta dışlama ve içine kapanık bir hale gelme, büyünün başlıca belirtileridir.

Bu belirtileri eşinizde veya sevgilinizde görmeniz kötü niyetli bağlama büyüsünün habercisidir. Kendine bağlama büyüsü nasıl bozulur sorusunu sorduğunuza göre böyle şüpheleriniz var demektir. O zaman vakit kaybetmeden uzman bir medyum ile iletişim kurmanızı öneririz. Etkileri zamanla güçlenen bağlama büyüsü bir an önce bozulmaz ise sevdiğiniz yavaş yavaş büyüyü yapan kişiye doğru çekilecektir.

Kötü Niyetle Yapılan Bağlama Büyüsü

Kendine bağlama büyüsü nasıl bozulur sorusunun en net yanıtı bağlama büyüsü bozma ritüeli ile olacaktır. Bu ritüel özellikle bağlama büyülerini bozmak için türetilmiş bir işlemdir. Garantili sonuçlar için medyum desteğine başvurulması önerilir ancak sizler için bu işlemin detaylarını anlatacağız.

İlk önce bir miktar sirke kaynatılır ve içine defne yaprakları atılır. Yaprakları kaynayan sirkede demler misali bir süre bekletmek gerekir. Ardından yapraklar bütün demini salmadan önce çıkarılır ve kurutulur. Yapraklar kururken üzerlerine bir kağıt konulup Ayetel Kürsi bu kağıda yazılır. Sonrasında yapraklar kağıdın altından alınıp temiz bir suyun içinde yeniden demlenir. Bu suya bağlama büyüsü bozma tılsımları okunduğunda büyü bozma işlemi hazır olur. Bu sudan 2 tatlı kaşığı alınır ve büyü yapılmış kişinin yemeğine veya içeceğine eklenir. Büyünün bozulması için bu ritüel uygulanır. Ne kadar kolay gözükse de tecrübe isteyen ince detayları vardır. Eğer kesin sonuçlar istiyorsanız bir medyum hoca ile görüşmelisiniz. Bağlama büyüsü bozma işleminde kullanılan tılsımlı cümleler hakkında bilgi edinmek için sitemizdeki diğer bağlama büyüsü paylaşımlarına göz atabilirsiniz.

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here