Evde Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır

Evde Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır

Herkes ilişkisindeki sorunların çözülmesini ve mutlu olmayı ister. Fakat bazı ilişkilerde bir süre sonra soğukluk ve çift arasına mesafe girmesi gibi sorunlar görülür. Bu tip sorunların en etkili çözümü bağlama büyüsüdür. Şimdiye kadar on binlerce çiftin ilişkisini yoluna koymuş olan bağlama büyüleri, etkilerinin çeşitliliği ile de çok tercih edilirler. Bugün bu işlemin hiçbir yerde bulamayacağınız bir detayından bahsedeceğiz. Evde bağlama büyüsü nasıl yapılır sorusunun yanıtını sizler için açıklayacağız.

Evde Bağlama Büyüsü Nasıl YapılırEvde bağlama büyüsü yapabilmek için gerekli malzemeleri edinmek dışında dikkatli olmak ve incelikle hareket etmek de gerekir. Ayrıca tecrübesi kişilerin çok ümitlenmemesini tavsiye ederiz. Çünkü medyumlar tarafından yapıldığında tutma ihtimali çok yüksek olan bağlama büyüleri, evde acemi kişiler tarafından yapılınca düşük bir ihtimal tutabilirler. Bu nedenle işlemin sonucu başarısız olursa ümidi kaybetmek yerine uzman bir medyumun desteğini almanız büyük önem arz eder.

En Kolay Bağlama Büyüsü Tarifleri

Evde bağlama büyüsü nasıl yapılır sorusunu yanıtlamadan önce bu işlemin etkilerinden söz etmekte fayda vardır. Bağlama büyüsü, etkili bir şekilde yapılır ise çiftin aşkını tamamen tazeleyeceği gibi kalıcı bir hale getirir. Bunun yanı sıra sadakati, ilgi alakayı, saygıyı ve sağlıklı bir iletişimi de sağlar.

İlişkinizde bahsettiğimiz etkilerin çözüm olabileceği sorunlar yaşıyorsanız kesinlikle bu işlemi yaptırmalısınız. Sonucundan binlerce çiftin kaldığı gibi siz de memnun kalacaksınız. Ayrıca bağlama büyüsünün birçok çeşidi olduğu için ilişkinizde aradığınız eksiği kapatmaya yönelik olanını seçebilir ve mutlu bir ilişkiye sahip olabilirsiniz.

Kendine Bağlama Büyüsünün Yapılışı

Kendine bağlama büyüsü, bir adet kilit, o kilidin bütün anahtarları ve üç tane torba ile yapılır. Bağlama büyüsünün bu yöntemi kişinin evinde deneyebileceği bir işlemdir. Fakat kesin tutması için medyumlar tarafından yapılması gereklidir.

İşlemin yapılışı için kullanılacak olan kilit daha önce kullanılmamış olmalı ve bütün anahtarlarına sahip olunmalıdır. Eğer o kilidi açabilen başka bir anahtar var ise büyü kesinlikle tutmaz. Gerekenler sağlandıktan sonra anahtar ve kilit ayrı poşetlere konulur. Kilide büyü yapılacak kişinin, partneriniz ismi ve ebeveynlerinin ismi söylenir. Anahtarlara ise sizin isminiz ve ebeveynlerinizin ismi. Ardından iki torba ayrı ayrı bir hafta bekletilir. Sonrasında anahtar ve kilit tek torbada birleştirilir. Ardından o torbaya ilişkide istenilenler söylenir. Hemen arından kilit anahtarlar ile kilitlenir ve anahtarlar ateşe atılıp eritilir. Kilit ise denize atılır. Bu işlem kısa sürede etkilerini gösterecektir.

İlk etkiler görüldükten sonra partnerinize ekstra hoşgörülü davranmanız çok önemlidir. Çünkü büyü zihnini etkilediği için normalden fazla hassas olacaktır. Eğer anlayış göstermez iseniz aranızdaki sorunların çözülmesi gecikir. Ancak bu süreç atlatıldıktan sonra size tam anlamı ile bağlanacak olan partneriniz istediğiniz ilişkinin temellerini atmak için uğraşacaktır. Umarız evde bağlama büyüsü nasıl yapılır paylaşımımızın size faydası olabilir. Daha fazlası için sitemizi takipte kalabilir ve diğer paylaşımlarımızı inceleyebilirsiniz.

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here