Ceylan Derisi Büyüsü Nasıl Yapılır

Ceylan Derisi Büyüsü Nasıl Yapılır

Ceylan derisi büyüsü nasıl yapılır? Geçmişte yaşamış metafizik uzmanları ceylanı aşk hayvanı olarak nitelendirmiştir. Hayvanlar çeşitli enerjiler taşımaktadır. Ceylan derisi büyüsü, genellikle platonik aşıklar tarafından tercih edilmektedir. Kısa sürede etkili sonuçlar elde edilmesini sağlayan bu işlem, yalnızca uzman medyumlar tarafından uygulanmaktadır. Maalesef ki, insanların büyük bir çoğunluğu falcı ve üfürükçü hocalarında büyü yapabildiğini sanmaktadır. Oysa bu kişilerin, medyumluk ilmi ile yakında uzaktan ilişkisi yoktur.

Ceylan Derisi Büyüsü YapımıAşık olmak ya da olmamak insanın elinde değildir. Metafizik tarafından bakıldığında aşk; kişilerin ortak frekans alanında olması, uyum içinde kalmasıdır. Ceylan derisi büyüsü ve metafizik çalışmaları ile kişileri birbirlerine aşık edebilmek ve bu aşkın bir ömür boyu etkili kalabilmesini sağlamak mümkündür.

Ceylan Derisi ile Aşık Etmek

Büyünün temel malzemesi ceylan derisidir. Günümüzde, işlem için gerekli olan türden bir ceylan derisini temin etmek oldukça zahmetlidir. Gerçek medyumlar, sahip oldukları bağlantılar aracılığı ile istenilen malzemeleri gerekli miktarda ve kısa sürede temin edebilmektedirler. Ceylan büyüsünün yapılabilmesi için ortamın kötü enerjiden arınmış olması gerekir. Çünkü aşk saf bir duygudur ve diğer enerjilerden etkilenmediği sürece gücünün kişiler üzerinde göstermeye devam edebilir.

Odanın arındırılabilmesi için çeşitli ve basit yöntemlerin kullanılması yeterli olacaktır. Örnek vermek gerekirse; tütsü yakmak, adaçayı yakmak ve benzeri… İşleme başlamadan önce mutlaka kişilerin temel bilgileri alınmalıdır. Bu bilgiler, kişilerin manevi enerjisinde değişim yaratırken kullanılacaktır. Kişiler ortak frekans aralığına çekilmeden, ritüelin uygulanması yalnızca zaman kaybı yaratacaktır. Bu sebeple önce ruhani işlemler ardından büyü ritüeli uygulanmalıdır.

İşlem Ne Kadar Sürede Sonuç Verir?

Yapılan işlemden ne zaman sonuç alacağınızı kesin olarak bilebilmeniz mümkün değildir. İşlemi uygulayan medyum ise sizlere tahmini bir zaman dilimi söyleyecektir. Aynı gün içinde sonuç veren işlemi yapabileceğini dile getiren kişilere kesinlikle inanmayınız.

İşlemin yaklaşık olarak 21 gece sonunda sonuç verdiği bilinmektedir. Ruhani enerjide yaratılan değişimlerin tam olarak akış sağlaması ve benzeri konulardaki dengenin kurulması zaman alır. Bu gibi işlemlerde aynı gün içinde sonuç almayı beklemek yalnızca hayal kırıklıklarına yol açar. Ceylan derisi büyüsü nasıl yapılır hakkında detaylı bilgi ve işlem için, sayfamızda bulunan numarayı arayabilirsiniz.

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here