Canbar Büyüsü Nasıl Yapılır

Canbar Büyüsü Nasıl Yapılır

Canbar büyüsü nasıl yapılır? Tarihin tozlu sayfalarından günümüze kadar ulaşmayı başarmış olan canbar büyüsü, kişileri birbirlerine aşık etmek için etkili bir işlemdir. Canbar büyüsü ak ve kara büyüler arasında ortak olarak yer alır. Kullanıldığı amaca bakılara kara ya da ak büyü olarak isimlendirilebilir. İyi niyetle ve kişilerin rızasıyla yapılan canbar büyüsü dinen hiçbir sorun teşkil etmemektedir.

Canbar Büyüleri Nasıl YapılırKurulu olan aileyi yıkmak, kişileri birbirlerine zorla aşık etmek ve bağlamak gibi işlemler ise kara büyü kategorisi altında yer alır. Canbar büyüsü rahatsızlık verdiği ve istenilmeden yapıldığı durumlarda yine uzman bir medyum tarafından bozulabilir. Medyumluk ilmi ve işlemlerin akışına hakim olmayan bireyin büyü bozma işlemini uygulayabilmesi mümkün değildir.

Canbar Büyüsü Yapılış Metotları Nelerdir?

Canbar büyüsü nasıl yapılır? Sorusunu yanıtlamak için işlemin metotları hakkında kısa kısa bilgi vermemiz gerekir. İnsanlar ilişkilerinde çeşitli sorunlar ile karşılaşabilirler. Bu sorunların işlemi uygulayacak olan medyuma doğru ve eksiksiz biçimde aktarılması, işlem sırasında kullanılacak ve hızlı sonuç vermesinde etkili olacak metodun seçilmesinde önemli rol oynar.

Kullanılan metoda bağlı olarak diğer boyuttaki varlıkların yardımı alınabilir. Bu gibi eylemler genellikle kara canbar büyüleri için kullanılır. Günümüzde sıklıkla tercih edilen canbar büyüsü metotları şunlardır;

  • Sarımsak metodu; En çok tercih edilen işlemler arasında yer alır, hızlı ve etkili sonuç vermesi ile tanınmaktadır. Sarımsak metodu kesinlikle profesyonel kişi tarafından uygulanmalıdır. Yapılan en ufak bir hata korkunç sonuçlar ile karşılaşılmasına neden olabilir. İsminden kolaylıkla anlaşılabileceği üzere, işlem sırasında kullanılan ana materyal sarımsaktır.
  • Kaşık metodu; En eski canbar metotları arasında yer alır. Kolay ve kimi zaman geçici sonuçlar veren bir işlemdir. Bu sebeple aşkları alevlendirmek amacıyla yardımcı metot olarak kullanılır.
  • Düğüm metodu; Diğer boyuttaki varlıkların yardımı ile uygulanan bu işlem kesin ve kalıcı sonuçlar doğurur. Oldukça zahmetli olan bu işlem ipin ritüeller eşliğinde defalarca kez düğümlenmesi ile yapılır.

Büyü Daha Sonrasında Bozulabilir mi?

Büyü yalnızca profesyoneller tarafından uygulanıp bozulabilir. Yapılan her büyüyü bozmak mümkündür. Fakat büyünün hangi amaç ve metotla yapıldığını anlamak, işlemi kısa sürede bozmanın anahtarıdır. Büyü bozma işlemi için uzman medyumlar ile iletişime geçmeniz önerilir.

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here