Büyü Yapılan Kişi Nasıl Olur

Büyü Yapılan Kişi Nasıl Olur

Büyü farklı sebepler ile kişi ve çevresine uygulanabilir. Kişinin doğrudan ruhani enerjisine müdahale ederek uygulanan işlemler, hayatın akışında büyük değişimler yaratabilir. Kişi bu büyü etkisi altındayken hayatı çok iyi noktalara ulaşabilir ya da kendini büyük bir çıkmazın içinde bulabilir. Büyünün etkileri hakkında araştırma yapan kişiler büyü yapılan kişi nasıl olur? Ve benzeri soruların cevaplarını ararlar.

büyü yapılan kişiler nasıl olurKendinizde ya da çevrenizde büyü olduğundan şüphelenerek, büyü yapılan kişi nasıl olur? Sorusunun yanıtını arıyorsanız, muhtemelen kara bir büyünün etkisi altındasınızdır. Bunu söyleyebilmemizin sebebi ak büyülerin insanlar tarafından fark edilmesinin oldukça nadir bir durum olmasıdır. Ancak kara büyüler kişiye ve çevresine zarar verir. Bu durum ise insanların kafalarında çeşitli soru işaretleri oluşturur.

Büyü Yapılan Kişi Nasıl Olur ve Belirtileri Nelerdir?

Dünya üzerinden yüzlerce büyü ve binlerce metot olduğunu ele alırsak, etkisi altında olduğunuz işlemin belirtilerini tek bir soru yardımı ile bulmanız oldukça zor olacaktır. Sizlere yardımcı olabilmek için günümüzde en çok tercih edilen işlemlerin belirtileri hakkında bilgi vereceğiz. Kişi belirtilerin tümünü göstermek zorunda değildir. Kişi belirtiler etkileri çeşitli zamanlarda, çeşitli şekillerde gösteriyor olabilir. Büyü olduğundan şüphe ediliyorsa hemen uzman bir medyum ile iletişime geçilerek olay netleştirilmeli, gerekli işlemler uygulanmalıdır.

  • Sebepsiz depresyon, kendini bunalımda hissetme, yalnız kalma isteği, (genellikle kara büyü)
  • Sebepsiz tartışmalar, aşırı gerginlik, kalp çarpıntıları, kabuslar, (genellikle kara büyü)
  • Nedeni bulunamayan hastalıkların ortaya çıkması, bağışıklık sisteminin çökmesi, ( genellikle kara büyü)
  • Ailenin küçük bir sebepten ya da tartışmadan dağılması, (ayırma- soğutma büyüsü)
  • Evi aniden saran bolluk, bereket, nakit paranın artması, işlerin yoluna girmesi, (bereket büyüsü)
  • Küs ya da bağı kopmuş kişilerin birbirlerine bağlanması, küslerin barışması, kişinin eve ya da kişiye bağlanması, (bağlama büyüsü)
  • Kopma noktasına gelmiş ilişkilerin güçlenmesi, alevlenmesi, (aşk büyüsü)
  • Bir türlü bağlanamayan ilişkilerin evlilik ile sonuçlanması, (evlilik büyüsü)

Şeklinde örneklendirilebilir.

Yapılan Büyüler Bozulabilir mi?

Her türlü işlemi bozmak mümkündür. Ancak işlemin ne kadar sürede, hangi metotlar ile bozulacağını bilebilecek tek kişi uzman bir medyumdur. Medyumluk ilmi hakkında bilgi sahibi olmayan kişilerin büyüyü bozabilmeleri mümkün değildir.

İşlem yaptırmak ya da bozdurmak için, uzman bir medyum ile iletişime geçin.

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here