büyü çeşitleri
blank

Büyü Çeşitleri

Büyü çeşitleri ve türleri birkaç ana dalda incelenmektedir. Rahmani büyüler, kara büyüler, ak büyüler ve kırmızı büyüler. Kültürümüzdeki yerinin çok fazla olması nedeni ile, toplumumuzda bu türlere kulak aşinalığı bulunan pek çok kişi de bulunmaktadır. Genellikle tüm türlere karşı genel bir ön yargı bulunmaktadır. Bu alanda yapılan araştırmaların sonuçları, halka açık şekilde yapılmamaktadır. Özünde enerji dünya için gizem arz eden bir konu değildir. Fakat neredeyse sadece gizli toplulukların bu alanlar üzerinde çalışıyor olması, sıradan insanların bilgi alabilmesinin önüne geçmiştir.

büyü çeşitleri nasıl anlaşılırHocamız gibi kişiler bu ilmi halka arz ederek, ilmi yaşatmayı kendilerine görev bilmişlerdir. Esasında büyü çeşitleri ve bu çeşitli işlemlere sıfat takan şey büyünün amacı değildir. Sadece büyünün uygulanma şekli ona bir tür niteliği takabilir. Örneğin bağlama büyüsü birden farklı yöntem ile uygulanabilir. Bu bir büyü çeşidi değildir. Ancak belirlenen büyü çeşidi ile uygulanabilir. Kırmızı büyü yöntemleri ile uygulandığında tamamen zararsız ve amaca uygundur. Rahmani şekilde uygulandığında kesinlik ve kalıcılık ihtimali yoktur ve tamamen zararsızdır. Ancak kara büyü şekli ile de uygulanabilmektedir. Böyle bir yöntem baz alınarak uygulandığında etkileri durmaksızın artar. Büyü yapılan kişi tamamen büyüyü yaptıran kişinin kölesi haline gelir. Amaç aynı olsa dahi, uygulamanın yapılma şekli sonuca da etki edebilmektedir.

Büyü Çeşitleri Nasıl Anlaşılır

Ak büyü ve kızıl büyüyü birbirinden ayırt etmek neredeyse mümkün değildir. Bu ikisine karşın kara büyüyü anlamak çok daha kolaydır. Büyüyü anlayan kişi çoğu zaman büyü yapılan kişi olmaz. Özellikle de fark etmek için geç kalındığında, büyü yapılan kişiye ”sende büyü var” dendiğinde bile bunu asla, hiçbir şart altında kabul etmez. Adeta bu cümleye alerjisi varmış gibi aşırı agresif tepkiler bile gösterebilir.

zararsız büyülerin türleriAk ve kızıl büyü çeşitleri söz konusu olduğunda, büyülenen kişinin kişiliğinde ya da davranışlarında değişiklik olmaz. Bu iki büyü türü bereket, bolluk, kısmet, evlilik ve aşk gibi niyetlerle uygulanır. Yani daha çok kişi veya kişilerde bulunan duygusal enerjiyi şans veya kısmet için kullanmayı niyetler. Kullanım alanlarının kısıtlı olması nedeniyle, büyü bozma aşamasında da zorluk seviyesi düşüktür. Peki, maddelerle büyü çeşitlerini anlamanın yolları nelerdir?

  • Kara büyü yapılan kişilerde tahammülsüzlük sorunu ilk önce ortaya çıkan belirtilerdendir. Eskiye kıyasla kişi hiçbir şeye tahammül edemez. Yüksek sese, aile bireylerine, yüksek ışığa aşırı tepki verebilir.
  • Yine karanlık büyü sanatları ile iradesi etki altına alınan kişilerde, zaman zaman ortaya çıkan depresyon hali mevcuttur. Aniden ruh hali değişebilir. Birden aşırı neşeliyken, birden dünyanın tüm yükü büyülenen kişinin omuzlarındaymış gibi hissedilebilir.
  • Hem kara hem de kızıl büyülerde eğer kötü niyet varsa büyülenen kişilerde sık sık uyuma isteği ve geceleri uyanık kalma isteği oluşabilir. Bu durum, kişinin ışığa olan hassasiyetine karşı verdiği tepkilerden biri olarak da açıklanabilmektedir.
  • Ak büyü ile etkilenen kişilerde ise, çoğunlukla iyi belirtiler ortaya çıkar. Kişinin enerjisi yükselir ve sürekli olarak neşeli ruh halinde davranır. Hatta bazen o kadar neşeli olurlar ki, motivasyonlarını düşürmek veya onları mutsuz etmek imkansız hale gelebilir.

Tüm bu temel belirtiler, büyü çeşitleri anlaşılırken kişilere bir nebze kopya verebilmektedir. Bu belirleme aşamasında sözlerine güvenilmesi gereken kişi yine usta bir medyum olmalıdır. Kendi kendinize teşhis koyarak, kendi kendinize çözüm aradığınız takdirde elinize hiçbir şey geçmeyebilir.

Zararlı Büyülerin Çeşitleri

Kesin olarak bir büyünün insana zarar vereceğini söyleyebilmek imkansızdır. Ama zarar vermek niyeti ile yapıldığında önü alınmazsa ölümcül derecede zararlı olabilecek bazı büyü çeşitlerinden söz etmek mümkündür. Bunlardan bazıları ise şu şekilde sıralanmaktadır;

Papaz Büyüsü: Yapmanın da, bozmanın da güç olduğu bir işlemdir. Duygusal çıkar için uygulandığında zararlı değildir. Fakat tarih boyunca insanlar, bu büyüyü düşmanlarını alt etmek için kullanmışlardır.

Sabun Büyüsü: Ölüm büyüsü olarak da isimlendirilmiştir. Tek bir medyumun enerjisi bazen bu gibi kuvvetli büyülerde yeterli olmayabilir. Böyle durumlarda birkaç kişi bir araya gelerek ritüeli gerçekleştirir. Bir sabuna yapılan tılsımın sonucunda, sabun doğal yollar ile eritilmeye bırakılır. Sabun eridikçe, kişinin ruhu da aynı hızda erir. Fakat bu büyü hiçbir şekilde bedensel ölümü temsil etmez. Sadece kişinin ruh gibi olmasını sağladığı için ölüm büyüsü adı da takılmıştır.

Süryani Büyüsü: Bu da papaz işlemi ile oldukça benzer bir uygulamadır. Kötülük için de duygusal birleşme için de kullanılabilir. Hatta bereket ve bolluk için uygulandığı bile görülmüştür. Ancak düşmanlarını alt etmek için kullananlar, düşmanlarına yapabilecekleri en büyük kötülüğü yapmışlardır.

Düğüm Büyüsü: Kim ne söylerse söylesin, düğümlere üflenerek yapılan büyülerin tamamı zararlıdır. Her düğümde bir niyet vardır ve bozması en uzun süren büyülerden biridir. Her düğüm için edilen niyet ayrı ayrı bozulur.

Cin Büyüsü: Bir başka tehlikeli büyü de, cin büyüsüdür. Musallat büyüsü olarak da isimlendirenler vardır. Kişiye bir ya da birden fazla cin musallat edilerek, huzurunun bozulması amaçlanır.

büyü çeşitleri hakkındaBunlar en sık rastlanan zararlı büyü çeşitleri arasında bulunmaktadır. Bunlar gibi onlarca farklı yöntem vardır. Domuz büyüsü gibi, tuvalet büyüsü gibi pek çok şekilde sıralanabilir. Her birinin bozma ve yapma aşaması birbirlerinden oldukça farklıdır. İlmin bu denli geniş bir sıkalada uygulanır olmasının nedeni, coğrafyamızda yaşayan ve kültürümüze hakim her 5 kişiden 2’sinin muhakkak büyü ile yakından ilişkisi olmasından kaynaklıdır. Pek çoğumuz farkında bile değilken, büyü yanı başımızda irademize etki etmek için hazır olabilir.

Zararsız Büyülerin Çeşitleri

Bereket Büyüsü: Evinde ya da işinde bolluk ve bereket isteyenlerin yaptırdığı rahmani bir işlemdir. İşlemin özünde, kişinin evindeki ve üzerindeki tüm negatif enerjiyi yok etmek yatar. Böylece olumsuzluklar ve özellikle maddi konulardaki şanssızlıklar kişiye musallat olamayacaktır. Etkisi yıllarca sürebilir.

Şans Büyüsü: Şanslı birinin hayatta başka pek fazla şeye ihtiyacı yoktur. Özellikle de eğer çok şanssızsanız, tamamen zararsız ve hayatınızı kolaylaştırma amacı taşıyan bu büyüyü mutlaka yaptırmanız önerilebilir. Rahmani bir işlem olduğu gibi, ikili ilişkilerdeki şansınızı da artırmaktadır.

Kısmet Büyüsü: Direkt olarak iş ve aşk kısmetine etki etmesi amaçlanan bir büyüdür. Zararsız büyü çeşitleri arasında en çok tercih edilen büyülerden biridir. Evde kalma korkusu yaşayan pek çok kadın için fayda göstermiştir. Tahsilini yüksek dereceden bitirmiş kişiler bile iş konusundaki kısmetlerinin açılabilmesi için bu uygulamadan fayda görebilirler.

Evlilik Büyüsü: Bir nevi iki kişi arasındaki aşkı körüklemek için uygulanır. İşi bir türlü evliliğe getirmeyen partnerler, bu büyü ile oyalama aşamasından direkt olarak evlilik aşamasına geçerler. Ani evliliklerin bir çoğunda sebep, taraflardan birinin bu gibi bir işleme başvurmuş olmasıdır.

Şirinlik Büyüsü: En zararsız büyü çeşitleri arasında şirinlik büyüsü de bulunmaktadır. İhtiyacı olan ya da olmayan hemen herkesin faydalanmak istediği bir uygulamadır. Amaç kişinin enerjisini temizleyerek, yüzüne nur düşmesini sağlamaktır. Çevrenizde fiziksel olarak çok güzel olmamasına rağmen aşırı bir çekiciliği bulunan kişilerin bazılarında bu gibi bir uygulama bulunması mümkündür.

zararlı büyülerin çeşitleriSözünü ettiğimiz tüm büyü çeşitleri hocamız tarafından uzmanlıkla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca zararları olanların bozulması gerektiği aşamada, hocamız kısa sürede sizleri kara büyülerin belasından kurtarabilir. Tüm detayları bizzat hocamızın kendi ağzından duyabilmeniz mümkündür. Kendilerini arayabilir veya yazarak derdinizi çözmesi konusundaki talebinizi iletebilirsiniz.

blank

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here