büyü bozma

Büyü Bozma

Evrende her eylemin bir de karşıt eylemi bulunmaktadır. Tıpkı virüsler ve o virüslere karşı gelişen antikorlar gibi. Manevi ilimlerde de büyülere karşı koruma büyüleri ya da büyü bozma işlemleri uygulanır. Birçok büyü, yapıldığı anlaşılamadan hayat boyu varlığını sürdürebilir. Ancak çok zararlı büyüler, büyüye inanan ve büyüden sakınmak konusunda bilgisi olan kişiler tarafından fark edilebilmektedir. Çünkü kişiyi henüz ölmeden ölmekten beter eden bu büyülerin etki biçimleri, usandırır derecede zorlu olabilmektedir.

büyünün bozulması etkileriPapaz büyüsü gibi güçlü uygulamalar, kötü amaç niyet edildiğinde eğer büyü bozma işlemine tabi tutulmazsa; Kişide görülmesi muhtemel onlarca farklı negatif durum ortaya çıkar. Büyünün var oluşundan çok daha sonra geliştirilen bu teknikler, aslında evrende yön verilmiş enerjiyi yer ve mekan gibi unsurlar da hesaba katılarak nötrleme işlemini kapsamaktadır. Örneğin evinize büyü yapıldığını düşünüyor iseniz, büyüyü bozma ve enerjiyi nötrleme işlemine evinizden başlamanız gerekmektedir. Hemen akabinde ise kişilere koruma büyüleri tekrarlanarak, bir daha başlarına bu durumun gelmesinin önüne geçilebilir.

Büyü Bozma Süreci Nasıldır

Büyü bozma sürecinde önemli etkenlerin en başında istikrar gelir. Eğer istikrarlı davranılmaz ve uygulanan yöntemler aksatılırsa, büyü tekrar nüksetme ihtimaline sahiptir. Bunu henüz iyileşmemiş bir hastalık olarak düşünebilirsiniz. Tam olarak iyileşmediğiniz halde ilaç alımını keserseniz, hastalık yeniden vücuda yayılabilecektir. Aynı mantık ile kötü ve zararlı büyülerde de istikrar en önemli adım olarak düşünülmelidir.

Peki, büyü bozma sürecinde uygulanabilecek olan bu yöntemler nelerdir? Sırası ile;

  • Büyü bozma yapılacak olan kişi, yedi gün boyunca günde üç kere vücudunda iğne deliği kadar bile kuru nokta kalmayana dek yıkanmalıdır.
  • Evdeki kumaşların tamamı yıkanmalıdır. Özellikle çarşaflar, perdeler ve uzun süredir kullanılmayan giysiler. Bu giysiler ve diğer kumaşlar yıkanırken, cepleri ve olası her deliği kontrol edilmelidir. Şüpheli bir nesne bulunması halinde haber verilmelidir.
  • Evin yerlerinin tamamı, iğne deliği kadar kuru yer kalmayana dek ”SİRKELİ” ve ”TUZLU” su ile silinmelidir. Bu işlem, enerjinin nötr hale gelmesi için önemlidir. Eğer evin içinde ahşap duvarlar varsa, bu duvarlar da aynı su ile dip, köşe tamamen silinmelidir.
  • Evdeki tüm dolapların içi ve dışı, tamamen hiçbir boşluk kalmayana dek aynı sirkeli ve tuzlu su ile iyice silinmelidir. Evde sabit duran eşyalar da mutlaka yerlerinden kaldırılmalı ve altları aynı su ile silinmelidir. Uzun süredir kullanılmayan dolaplar/sandıklar özellikle kontrol edilmelidir.
  • Bir hafta boyunca her gün evde sesli kuran okutulmalıdır. Kuran okuyanın kayıt değil, insan olması önemlidir. Okumanın hemen ertesinde, evin bulunduğu sokaktaki kişilere evde huzur niyet edilerek ikram dağıtılmalıdır. Önemli olan niyettir, ikramın ne olduğu önemli değildir.

büyü bozma süreci nasıldırBüyü yapıldığı düşünülen kişide uykusuzluk, terleme, huzursuzluk ve şiddette hızlı bir artış, ani kararlar verme konusunda ciddi bir arzu, fevri hareketlerin son bulmaması, kişinin sanki kendi değilmiş gibi davranması ve benzeri durumlar görülmesi halinde mutlaka medyum hocamıza haber verilmelidir. Yukarıda sıralanan yöntemler, basit büyülerin bozulması için faydalı olabilir. Ancak çok daha şiddetli ve ustalık gerektiren büyüleri ancak uzman kişiler bozabilir.

Büyü Bozma Etkileri

Büyü bozma yapılan kişide herhangi bir yan etki görülmesi durumu söz konusu olmaz. Zaman içinde kişinin negatif davranışları azalarak yok olmaya başlar. Bu süreçte kişinin yeniden hayata dönüyormuş gibi hissetmesi doğaldır. Bu nedenle de çok daha enerjik ve hayata karşı umut dolu bir yaklaşım sergileyebilir. Ancak yine de enerjisinin yeni yeni kendini toparlamaya başladığı gerçeği ile yüzleşmek zorundadır.

Büyü bozmadan sonra kişi bir süre duygusal kararlar almamalı ve duygusal ilişkilere başlamamalıdır. Çünkü bu süreç henüz tamamlanmadan verdiği her kararda, enerjisel etkenler bulunabilir. Ve uzun vadede kişi pişman olacağı tercihlerde de bulunabilir. Danıştığınız medyum ya da metafizik uzmanının bizzat kendisi sizlere büyü bozma işleminin tamamlandığını söylemeden önce bu konu hakkında kesin bir fikir edinmemeniz de sizler için faydalı olacaktır.

Büyü Bozulmazsa Ne Olur

Her büyünün bir amacı ve bir niyeti bulunur. Bu yüzden büyü bozulmadığında ortaya bir bilinmezlik durumu çıkması mümkün değildir. Ancak hedeflenen amaç mutlaka yerine gelir ve bozma işlemi uygulanmadığında da kişi son aşamada kendi gibi davranmaktan ve birey olmaktan çıkacak hale gelir. Bu durum sadece kişiye ve kişinin benliğine zarar vermek için yapılan büyülerde geçerlidir. Fakat aşk için yapılan büyüler için aynı durum mevcut değildir.

büyü bozulmazsa ne olurBu tarz büyüler daha çok rahmani işlemlerle yapıldığı için büyü yapılan kişinin delicesine aşık olmak dışında hiçbir belirti vermemesi normaldir. Büyü yapıldığı için felaket derecesinde kötü bir olay yaşaması da mümkün değildir. Zarar vermek ve aşık etmek için yapılan büyüler birbirlerinden tamamen farklı etkiler ortaya çıkarırlar. Bozulmadığı takdirde benlik ve birey olma duygusu yitirilerek ruhsuz bir yaşantı biçimi ortaya çıkabilir. Bu aşamada kişinin kendinde büyü olduğunu bile tahmin etmesi imkansız hale gelecektir. Bir başkası tarafından fark edilmediği sürece, kişi ömrünü üzerindeki kara büyü ile tamamlar.

Büyünün Bozulduğu Nasıl Anlaşılır

Büyü bozma süreci başlar başlamaz kişide değişiklikler görülmesi muhtemeldir. Birçok kişi aceleci davranarak, büyünün aniden bozulduğunu düşünebilir. Sizlere üzerinizdeki büyüyü bir günde bozabileceğini söyleyen hiç kimseye itimat etmeyin. Bu koca bir yalandır ve bu yalan yüzünden pek çok kişi mağdur edilmektedir. Büyünün kesin olarak bozulduğunu anlamanın bazı yolları elbette vardır. Ancak bu yolların kesinlik belirtenleri ritüel tabanlı olduğu için, sadece medyumlar tarafından ifade edilebilmektedir.

büyünün bozulduğu nasıl anlaşılırFakat uzun süre boyunca kişide büyünün yol açtığı değişikliklere rastlamamak da, bozma işleminin tuttuğuna işaret eder. Kişinin yaşadığı alana giren çıkanlara ve temizliğine dikkat etmesi mühimdir. Söz konusu büyü olduğunda en yakınlarımızın bile gözü dönebilmektedir. Bu güçten fayda gören herkes, bu gücün kudretine kapılıp dur durak bilmektesizin büyüyü bir alışkanlık haline getirebilirler. Süreç boyunca temkinli olmakta fayda vardır.

Kimler Büyü Bozabilir

Basit büyü bozma işlemlerini birçok hoca ya da hafız yapabilir. Fakat basit olmayan büyüleri bozmak herkesin harcı değildir. Sıradan hocalar, hafızlar ya da İslami yöntemler yetersiz kalabilir. Bu aşamada metafizik uzmanları ve hocamız gibi üstat medyumlar devreye girmelidir. Büyü yapılırken eğer büyülü nesne kimse tarafından zarar görmemesi için derin bir kuyuya atılmış olabilir. Ya da bir denize atılmış olabilir. Bir mezara bile gömülmüş olabilir. Bu nesneleri bulmak ve çıkarıp yok etmek sıradan insanlar için fiziksel anlamda imkansızdır.

kimler büyü bozabilirBu aşamada cinleri bağlayabilen ve onları kullanabilen hocamız gibi uzmanlar, büyülü nesnenin yok edilmesi için onlardan yardım alır. Çünkü büyüyü yapan kara büyücü de bunu yapabilmek için cinlerden yardım almıştır. Kötülüğün pençesindeki cin kabileleri, büyü ile yakından ilgili davranırlar. Ve onlara ulaşmak çok kolay olacaktır. Üzerinizdeki büyünün türüne göre bir uzman tercih etmeniz, süreci atlatırken büyük kolaylık sağlayacaktır. Tüm soru ve sorunlarınız için hocamızı arayabilirsiniz.

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here