Balmumu Büyüsü Nasıl Yapılır

Balmumu Büyüsü Nasıl Yapılır

Balmumu büyüsü, tarihin en korkulan kara vefkleri arasında yer alır. Balmumu büyüsü pek çok farklı amaçla uygulanabilir. İşlemi diğer işlemlerden ayıran en önemli özellik, zaman geçtikçe güçleniyor olmasıdır. Zaman içinde güçleniyor olması ise kişinin durumu fark etmesini güçleştirmekte hatta ve hatta imkansız kılmaktadır. Bu sebeple balmumu büyüsü halk arasında sıklıkla tercih edilen bir işlem haline gelmiştir. Genellikle düşmanlara yapılan bu işlem, diğer kara büyülere kıyasla çok daha etkili sonuçlar vermektedir. Bu durum balmumu büyüsü nasıl yapılır? Sorusunu akıllara getirmektedir.

Balmumu Büyüsü YapımıBir kişiye zarar vermenin en etkili yolu, bunu yavaş bir biçimde uygulamaktır. Bu sayede akla gelecek son isim siz olursunuz. Oysa kişinin yaşadığı sorunların nedeni, aylar önce yapılmış kara bir büyüdür. Kara büyü fark edilemediği süre içinde güçlenecek ve zaman içinde geri dönülmez bir hal alacaktır.

Balmumu Büyüsünü Uygulamak

Balmumu büyüsü nasıl yapılır? Sorusu işlem hakkında bilgi edinmek isteyen kişiler tarafından sıklıkla merak edilmektedir. Ancak bu soruya verilebilecek pek çok farklı yanıt olduğunun altını çizmek gerekir. İnternet üzerinde edindiğiniz bilgilerin büyük bir kısmı doğru olmayan, uydurma bilgilerden oluşmaktadır. Medyumluk gizli ilimler arasında yer alır, bu sebeple akla gelen her sorunun cevabına doğrudan ulaşmak mümkün olmayabilir.

Balmumu büyüsü, ismini temel malzemesi olan balmumundan almaktadır. Alınan balmumu, insan şekline getirilerek bu şekil üzerinde çeşitli işlemler yapılır. Hazırlanan balmumu kişiye adanır ve yapılan tüm işlemler, planlandığını vakit içerisinde kişiye zarar vermek üzere ortaya çıkar. Pek çok kaynak, balmumu büyüsünün evde yapılabileceğini belirtir. Burada anlatılmak istenen, işlemin herkes tarafından uygulanabileceği değil işlemin uzman kişiler tarafından evde de uygulanabileceğidir. Yeterli bilgi ve tecrübe sahibi olmayan kişilerin balmumu gibi uzmanlık isteyen bir işlemi uygulaması oldukça tehlikelidir.

Huzursuzluktan Kurtulmak İçin Balmumu Büyüsü

Pek az medyum tarafından bilinen ve uygulanan, huzursuzluktan kurtulmak için balmumu büyüsü oldukça etkili bir işlemdir. Ritüel adımları diğer balmumu işlemlerinden oldukça farklıdır. Hane ve kişilerin üzerindeki huzursuzluğu ortadan kaldırmak, huzur ve mutluluğu sağlamak amacıyla kullanılır. Kısa sürede sonuç veriyor olması, işlemin ne kadar güçlü olduğunun kanıtıdır.

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here