Bağlılık Büyüsü Nasıl Yapılır

Bağlılık Büyüsü Nasıl Yapılır

Günümüzün ve geçtiğimiz yıllardın en çok rağbet gören işlemi bağlılık büyüsüdür. Yapılan işlem o kadar etkili sonuçlar alınmasını sağlar ki, görenlerin aklına bağlılık büyüsü nasıl yapılır sorusunu getirir. Bağlılık büyüsü genel olarak aşk büyülerinin altında kategorize edilse de, işlemin tek amacı kişileri birbirlerine aşık etmek ya da aşıkları bağlamak değildir. Bu işlem dostlara ve akrabalara da uygulanabilir. İki kişiyi birbirine bağlamak için kullanılabileceği gibi, bir grup insanı da birbirine bağlayabilir.

Bağlılık Büyüsü YapımıBağlılık büyüsü oldukça zahmetli ritüellere sahiptir. Bu sebeple çok az sayıda medyum, bağlılık büyüsü üzerinde profesyonelleşmeyi tercih etmiştir. Bağlılık büyüsü nasıl yapılır sorusunun yanıtını merak eden kişilerin temel hedefi, işlemi evlerinde ve kendi başlarına uygulayabilmektir. Ne yazık ki, bağlılık büyüsünün ritüelleri, tecrübesiz kişilerin uygulamalarına uygun değildir. İşlem mutlaka uzman bir medyum tarafından, titizlik ile uygulanmalıdır.

Bağlılık Büyüsü Metotları

Bağlılık büyüsü pek çok metot yardımı ile kişi ve kişilere uygulanabilir. Bu metotlardan bazıları kişiler ile temas gerektirirken, bazıların da hiçbir temasa gerek yoktur. Günümüzde en sık tercih edilen işlemler, temasa gerek duyulmayan ve uzaktan uygulanan işlemlerdir. Bu sayede kişiler ve kişilerin çevresi bunun bir büyü olduğundan şüphe duymaz.

İşlem sırasında pek çok farklı materyale ihtiyaç duyulacaktır. Bu materyallerin doğru, eksiksiz ve yeterli miktarda temin edilmesi oldukça önemlidir. Malzemeler birbirlerinin yerine kullanılamaz ve değiştirilemez. Gereken malzemenin yerine başka bir malzeme kullanmak büyünün gidişatını ve büyüden alınacak sonucu olumsuz etkiler. Bağlılık büyüsü başka bir uzman medyum tarafından bozulabilir ancak işlem zaman içinde gücünü ve etkilerini yitirmez. Aksine, zaman geçtikçe kişileri birbirlerine daha da yakınlaştıracak ve kaynaştıracaktır.

Büyünün Tuttuğunu Nasıl Anlarız?

İşlem hakkında bilgi sahibi olmak isteyen kişilerin merak ettiği bir diğer konu ise yapılan işlemin etkileridir. Bu etkiler sayesinde işlemin tutup tutmadığını anlamak çok daha kolaylaşmaktadır. İşlemin etkileri kişiden kişiye farklılık gösterebiliyor olsa da, ortak ve genel olarak gözlemlenen bağlılık büyüsü etkileri şunlardır;

  • Büyü etkisi altında kalan kişi zamanının büyük bir kısmını, bağlandığı kişiyi düşünerek geçirir,
  • Zaman içinde bu düşünceler o kadar çok artar ki, kişiye onu sevdiğini ve bağlı olduğunu söyleme ihtiyacı duyar,
  • Kişide geçici olarak sırt, baş, mide ve karın ağrıları gözlemlenebilir.

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here