bağlama büyüsünün tutup tutmadığı nasıl anlaşılır

Bağlama Büyüsünün Tuttuğu Nasıl Anlaşılır

Büyü yaptıran kişiler çoğunlukla yaptırdıkları büyünün etkisini görebilmek için aceleci davranırlar. Çünkü zaten bir arzunun sonuçlanması büyüye kaldıysa, durum oldukça acil demektir. İşlemi yaptıran kişilerin de tutup tutmadığı konusundaki değişimleri yakından takip edebilmeleri, başarıya ulaşmak için de önemli görülebilir. Peki, bağlama büyüsünün tuttuğu nasıl anlaşılır ve anlamada kullanılabilen yöntemler nelerdir?

bağlama büyüsünü anlamanın yollarıBu yöntemlerin doğru analiz edilmesinde kullanılan tüm bilgiler, özel nitelikler taşıdığı için noktasal atış konusunda yardımcı olacak kişi yine danışılan medyum olmalıdır. Ancak herkeste görülme ihtimali olan ortak belirtiler de mevcuttur. Bu belirtiler daha çok, bağlama büyüsü tuttuğunda görülen bazı olay ve durumların bütünüdür. Peki, görülen durumlar ve yaşanan olaylar nasıl olur?

Bağlama Büyüsü Tuttuğunda Neler Olur

Büyü tuttuğunda olacak şeylerin başında, ilgide artış ve tepkide pozitiflik gerçekleşir. Kişi ile eğer iletişimiz yoksa, öncelikle iletişim kurmayı deneyebilir ve nasıl sonuç aldığınıza göz atabilirsiniz. Eğer iletişiminiz varsa, bir istekte bulunup nasıl karşılık verdiğini denetleyebilirsiniz. Bunlar klasik test etme yöntemleri olsa da, kişideki küçük değişikler de göz ardı edilemez. Onlardan bazıları;

  • Büyülenmiş kişide, klasik birine tapma durumu söz konusudur. Bağlama büyüsü etkileri bütünüyle çevreyi sarıp sarmalamış olacaktır.
  • Her insan ilgilerini belirli parçalara bölmüştür. Etkilenen kişinin ise tek bir ilgisi vardır oda büyüyü yaptıran kişidir.
  • Etkilenen kişiyle kavga edilmeye çalışılsa bile, kişi alttan almak konusunda eşi benzeri görülmemiş bir sabır sergiler. Yani tuttuğunda olacak şeylerden biri de kalıcı huzur durumudur.
  • Tılsımlanmış olan kişi, eğer uzaktaysa sürekli birliktelik için bazı planlar yapmaya ve bunları sizinle paylaşmaya çalışcaktır.

Bağlama Büyülerinin Tutma Belirtileri Nelerdir

Bazı kanallar bununla ilgili yanlış bilgiler vererek, bilgiye sahip olma arzusu ile yanıp tutuşan kişileri olumsuz yönlendirebilmektedir. Aslında kişide istenmeyen durumların görülmesi ihtimaller dahilinde bile değildir.

Belirtiler sıradan bir hoşlanma, sevme ya da aşık olma belirtileri ile aynıdır. Bu işlemi, doğal süreçten ayırt etmek çok zordur. Herhangi birinin şüphe duyacağı kadar aşırı durumlar, genellikle yoktur. Ancak dışarıdan üçüncü bir gözün imkansız olarak gördüğü birleşmeler şüphe uyandırabilir. Şunu da unutmamak gerekir; Daha önce hiç yüz yüze gelmediğiniz birine bağlama büyüsü yapılması kesinlikle ve kesinlikle imkansızdır.

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here