bağlama büyüsü

Bağlama Büyüsü

Tutku ve aşk arasındaki fark, evrenin kendi enerjisinden faydalanmak isteyenler için de ortaya iki farklı uygulama türü çıkarmıştır. Aşk büyüsü ve bağlama büyüsü şeklinde benzer görünüyor olsa da aslında farklı amaçları niyet eden bu uygulamalar, güçlü ve tesirli etkiler bırakmaktadır. Pek ala ikisi arasındaki farklar ve bağlama büyüsünün gözle görülür etkileri nelerdir? Büyüyü yapan ve büyü yapılan kişiyi nasıl bir süreç beklemektedir? Büyü sonradan bozulabilir mi? Dışarıdan büyü olduğu gerçekten belli olabilir mi? Tüm sorularınızın cevapları, medyum Yesef’in kendi ağzından açıklamalarıyla belirtilmektedir.

bağlama büyüsü kesin tutar mıBağlama büyüsü kişiyi aşık etmek amacı ile uygulanmaz. Kişiyi koşulsuz şartsız bağlamak amacı ile yapılır ve bu nedenle tutkunun büyüsü olarak da adlandırılır. Evli çiftlerde güven eksikliği nedeniyle yapılabildiği gibi, ayrıca birinci dereceden akrabalara aile bağlarının kuvvetlendirilebilmesi için de yapılabilir. Arada hiçbir bağ bulunmadığı halde sonu evliliğe kadar giden bir serüveni başlatmak için de uygulanabilir. Amaç kesin ve net olduğu için, bu büyü ile bağlanan kişilerin gözleri büyüyü yaptıran kişi dışında hiçbir şeyi görmeyecektir.

Bağlama Büyüsü Kaç Günde Tutar

Bağlama büyüsü diğer büyülere kıyasla daha karmaşık ve daha zor bir yapıya sahiptir Burada kişinin duygularını manipüle etmek söz konusu değildir. Daha ziyade kişinin duygularını zorlayıcı olarak bağlamak gibi bir etken ortaya koyulmuştur. Diğer büyülerden daha karmaşık olmasının sebebi de; Aşk duygusunu açığa çıkartmak ve kontrol etmekten de öte kişileri koşul ve şart olmaksızın büyü yapan kişinin sözlerinden çıkmayacak şekilde etkilemektir.

bağlama büyüsü kaç günde tutarYani açıkça belirtilebilir ki, diğer büyülere oranla bu uygulama bir miktar daha fazla vakit almaktadır. Yine de bunun kişiye özel bir uygulama olduğunu düşünürsek, burada vakit konusundaki belirleyici kişinin danışılan medyum olduğunu bilmek gerekir. İnternette okuduğunuz büyü tutma süreleri hakkındaki yazılara kesinlikle itimat etmeyiniz. Çünkü bunlar farazi olarak yazılmış ve ortalaması belirtilmiş rakamlardır. Ancak gerçeği ya da kesinliği belirtmezler. Kesin olan tek bir husus vardır ki, bu bir büyü uygulaması olduğu için er ya da geç muhakkak kesin olarak tutacağı konusudur.

Bağlama Büyüsü Nasıl Etki Eder

Bağlama büyüsü yapılan kişi başlarda büyü yapan kişiye karşı olan özgürlüğünü elinden bırakmaya başlar. Bu aniden gerçekleşen bir durum değildir. Yine de o kadar hızlı bir süreç yaşanır ki, büyü yapılan kişi kendini nasıl ya da neden kaptırdığını asla anlayamaz. Onu bağlayan kişiye karşı daima nazik ve davetkar bir yaklaşım sergiler. Onun sözünden asla çıkamaz ve ona asla yalan söyleyemez. Tam anlamı ile ruhları birbirine bağlanmış iki kişi gibi davranılır. Büyünün etki süreci boyunca yaşanması muhtemel olaylar ve doğru bilinen yanlışlar ise şu şekildedir;

 • Büyü yapılan kişinin kabuslar göreceği ve bir takım paranormal olaylar yaşayacağı konusu doğru bilinen yanlışlar arasındadır. Büyü yapılan kişide herhangi bir aksilik olması, korku durumu yaşanması gibi negatif durumlar söz konusu bile olamaz.
 • Büyü yapılan kişinin bir gün uyandığında her şeyi farklı göreceği konusu tamamen bir yanlış anlatımdır. Geçen her dakika bir miktar daha istenen doğrultuda değişeceği doğru olsa da bu tam anlamıyla bir anda yaşanmaz.
 • Büyü yaptıran kişinin de aynı şekilde negatif bir durum ile karşılaşması olası değildir. Çünkü büyüyü yaptıran kişi niyetinin vekaletini arzuları doğrultusunda bir medyuma vermektedir.
 • Büyü yapılan kişinin ”acaba bende büyü mü var?” şüpheleri duyması çok ama çok zordur. Çok zayıf büyüler kişide bu hisleri uyandırabilir.

Bağlama Büyüleri Kesin Tutar Mı

Kesinlik konusu uygulanan yöntem ile eşdeğer tutulan cevaplara sahip bir sorudur. Metafizik ilmine vakıf kişilerin doğru uyguladığında tutmadığı görülmeyen büyü yöntemleri bulunmaktadır. Nitekim bazı medyumlar majisyenlik ve okuma gibi yöntemleri tercih ederek işi tamamen şansa da bırakabilmektedir. Bunlara büyü değil, beklenti denir. Eğer bir yöntem tartışmaya açık olmaksızın büyü sıfatını alıyor ise, onun tutmama ihtimali göz önünde bulundurulmaz.

bağlama büyüsü nasıl etki ederMedyum Yesef hocamız gibi büyü yöntemlerinde ustalaşmış ve işini şansa bırakmayan kişilere danışarak büyünün kesinliğinden emin olabilmek mümkündür. Ancak bilinmelidir ki büyü, diğer pek çok yönteme kıyasla daha masraflıdır. Kesinlik belirten bir uygulama olmasının bir sebebi de zahmetli ve nadir bulunan materyaller ile işleme koyuluyor olmasından kaynaklanır.

Eşi Büyü İle Bağlamak

Eşi büyü ile bağlamanın negatif sonuçları olabileceği ihtimalini değerlendirerek kendilerinde ciddi kaygı bozukluğu yaratan kişilere daima aynı pozitif mesajları vererek; Doğru bilinen yanlışlara güvenmemelerini söylemekteyiz. Bağlama büyüsü uygulanan eş ya da partnerler eşine çok aşık ve çok bağlı bir adam veya kadın olmak dışında hiçbir ekstra belirti göstermezler.

Elbette eşler arası bağlılığın büyü dışında öncelik verilmesi gereken yolları da vardır. Hocamız orta doğunun en meşgul ve en çok tercih edilen hocalarından biridir. Bu nedenle kişilere, büyüye en son çare olarak başvurulması gerektiği konusunda dem vurmaktadır. Gerçekten çok gerekli değilse, hocamızın değerli vaktinin alınmaması rica olunur. Diğer yollar denenmeden eşi bağlama büyüsü ile bağlamayı tercih etmeyiniz. Öncelikle muhakkak eşinizi tanımayı, ona güvenebilmek için doğru sebepler yaratmayı ya da oluşturmayı denemelisiniz.

Eşi Kendine Bağlamanın Yolları

Eşi kendinize büyü ya da benzeri yollar ile bağlamak istiyor ve bir medyuma başvurmak istemiyor iseniz, yapabileceğiniz pek fazla şey yok demektir. Deneyebileceğiniz ve enerji ile alakası olmayan yolları deneyebilir veya çok basit gibi görünen fakat hiçbir kesinliği olmayan klişe enerji uygulamalarına da başvurabilirsiniz.

eşi büyü ile bağlamakBunlardan biri, fotoğraf ile bağlama büyüsü olarak bilinse bile bir maji uygulaması olan enerji yönlendirme ritüelidir. Büyü değildir ve ismine büyü denmemesi gerekmektedir. Herkesin evinde yapabileceği, enerjiyi doğru yere ulaşabilmesi için niyet edilen bir meditasyon yöntemidir. Peki adım adım fotoğraf ile bağlama büyüsü olarak bilinen fakat bir maji uygulaması olan bu enerji işlemi nasıl yapılmalıdır?

 1. Büyüyü yapacak olan kişi üç gün boyunca günde üç kere duşa girerek kendini temiz tutmalıdır.
 2. Bu üç gün boyunca kendi dışında hiçbir insanı görmemeli, konuşmamalı ve fiziksel temasa geçmemelidir.
 3. Üç gün boyunca her gün en az üç saat boyunca kişi tamamen sessiz bir ortamda gözleri kapalı halde kendi ile baş başa kalarak meditasyon yapmalıdır.
 4. Üçüncü günün sonunda, yani 72. saatin başında büyü yapılacak olan kişinin fotoğrafı yere tuz ile çizilen küçük bir çemberin ortasına koyulur.
 5. Kişinin fotoğrafına (iki kaşının tam ortasına odaklanarak) bakılır ve ona karşı beslediğiniz tüm saf duygular sesli bir şekilde dile getirilir.
 6. Ona hissettiklerinizi ve ondan istediklerinizi saf duygularınızın doğru dile getirilmiş hali ile ilettikten sonra, fotoğraf önce cam bir kabın içinde ateşe verilir.
 7. Daha sonra ortaya çıkan küller gökyüzüne savrularak; ”Gikan ikav sa langit, gikan sa yuta” cümlesi üç kere sesli bir şekilde okunur.

Eğer bu uygulamayı yaparken yeterince içten ve duygu yüklü olmazsanız hiçbir sonuç alamazsınız. Bağlama büyüsü ihtimallerini yükseltmek için, bunu ciddiye almalı ve tüm ruhunuzu inancınıza adayarak uygulamalısınız.

32 Yorumlar

 1. Hocam bağlama büyüsü konusu da okuduğum en detaylı yazı olmuş fakat bir şeyi merak ediyorum. Her yerde güzel yorumlarınızı okudum, öncelikle güzel kişiliğinizden Allah razı olsun. Ancak, gerçekten büyü yapılan kişi hiçbir zarar görmez mi? Bizi hep korkuttular, insan iki kere sormadan edemiyor.

  • Güzel cümlelerin için teşekkür ederim kardeşim. Büyü eğer birine zarar vermek için yapılıyor ise, o zaman kişi bundan elbette ki zarar görür. Ancak insanın ruhunda sevgi ve aşk duygularına karşı derin bir zaaf bulunur. Öyle ki bu zaaf ile baş etmek de, kolay değildir. Tamamen iyi niyetle yapılan bir büyü, kişide kötü olan hiçbir şeye yol açmaz. Aslında önemli olan, büyü kelimesine senin yüklediğin anlamdır. Pek çok kişi bu kelimeye, aslında gerçekle alakası olmayan pek çok yorum katmıştır. Büyü, insanın kendi enerjisinin dışa vuruş hali gibidir. Tıpkı bir şeyi çok ama çok istediğinde, arzularının ortaya çıkardığı enerjinin sonuç vermesi gibidir. Hızlı yanıtlar almak için, buradan değil de özel numaramdan soru sorabilirsin. Esenlikle ve sevgiyle kal.

 2. Hocam ilginiz için çok teşekkür ederim. Sizi bana tavsiye eden arkadaşımdan da Allah razı olsun. Bilmeyen herkes için de durumum onlara ışık tutsun. Eşim ile arama girmeye çalışan genç bir kadın aile düzenimizi mahvetti. Okumuş, bilgili, çalışkan ve kariyerinde bir kadınım. Bu durum karşısında oturup ağlamak yerine eşimi geri kazanmaya çalıştım. Ne yaptıysam fayda etmedi. Başlarda büyü gibi olaylara çok inancım yoktu. Yakın arkadaşım utana sıkıla bana medyum yesef hocayı önerince, önce çok kızdım. Sonra ne kaybederim ki dedim. Zaten sevdiğimi kaybettim, daha ne kaybedebilirim? Aradım hocamızı, durumu anlattım. Gayet sakin bir tavırla dinleyip, çözüm önerilerinde bulundu. Eşimi yeniden kazanmak için işlem yaptık. Dördüncü gün işler yoluna girmeye başladı. İkinci haftanın sonunda her şey eskisi gibiydi. Teşekkür etmek de benim borcum. Tüm kalbimle, size teşekkür ederim…

  • Asıl güzellik sende kardeşim. Sabrettin, iyi düşündün, hayırlısını istedin. Öfke krizleri geçirip kendine zarar vermektense, yuvanı kurtarmak için her yolu denemek istedin. Seninki kadar güzel bir ruh, arzu ettiği her güzelliğe eninde sonunda kavuşur. Sahip olduklarını senden almaya çalışanlardan korkma. Bu kadar güçlü durduğun sürece, Allahın da izniyle her kötülüğün üstesinden geleceksin.

 3. Ailem dağılma aşamasındayken hocam ile tanıştım. Eşim ayrı sorun oğlum ayrı sorun… Eşim o kadar koymadı da içime oğlumun bile benden kaçması beni delirtecek gibiydi. Once oglum icin hocamdan yaedim istedim. Allah razı olsun annesine düşkün olan oğlum benden başkasını tanımaz oldu. Her şey düzelince, eşim içinde bağlama büyüsü yaptırdım. Kıyamadım aileme. Şimdi çok şükür her şey ilk gün ki gibi. Sizi unuttum sanmayın hocam. Trabzonlu Mehmet kardeşinizden selamlar.

  • Ve Aleyküm selam güzel kardeşim. Ailen ile arandaki problemlerin seni nasıl üzdüğünü çok iyi hatırlıyorum. Son nefesine dek huzur ve sevgi içinde kalmanı dilerim.

 4. Selamün aleyküm abilerlm kardeşlerim ve mübarek elleri öpülesi adam Yesef hocam. Arayıp zaten teşekkür etmiştim bir de sizi ziyaret eden herkesin onunde helalinizi alıp teşekkür etmeknistedim. Yaptığınız islemin sonuclarini aldık. Yolumuz evlilik yolu 🙂 benim hakkım size helaldir, siz de beni dünyanın en mutlu adamı yaptınız, hakkınızı helal edin.

  • Helali hoş olsun kardeşim. Benden hayır dualarınızı, birbirinizden de karşılıksız sevgiyi eksik etmeyin. Mutluluk sizinle olacaktır. Unutmayın ki, bağlama büyüsü gibi işlemler bir olaya vesile olur. Ancak bu olayın sonrasında iki insanın birbirine olan sevgisi, sonsuza dek pekişmeye devam eder. Bunu pekiştirip perçinlemek, sizin güzel kalbinizden geçmelidir.

 5. Yesef hocam merhabalar, benim eşimle aramda devamlı olarak kavgalar çıkıyor,, en olmadık sebeplerden bile birbirimize giriyoruz ve bu durum beni gerçekten çok üzüyor. İki tane evladımız var biri 8 diğeri 12 yaşında ben bu adamdan ayrılamam zaten birbirimizi de geçtiğimiz seneye kadar çok sever sayardık. hala benim ona karşı olan hislerim değişmedi. Benim kaynanam ve kocamın kardeşi büyü ile çok haşır neşirdi ben daha yeni gelinken çok çektim bunlardan, hep görürdüm bir şeyler yaptıklarını kağıtlara çizdiklerini ettiklerini… Ben kocam ve bana büyü yaptıklarını düşünüyorum. Bu tartışmaları bağlama büyüsü ile sonlandıramaz mıyız? Ben gerçekten çok yoruldum bu ilişkinin de bitmesini istemiyorum, evlatlarım açısından da kendi açımdan da bana yardım eder misiniz?

  • Hoşgeldin kardeşim. Hem bir şüphe, hem bir soru ile gelmişsin. Üzerinde büyü olan birine, aksi yönde bir büyü yapmak; Evet, durumu tersine çevirebilir. Ancak böyle bir yöntem üzerinden gidilmesi, kişinin zaman zaman dengesiz tavırlar sergilemesine de sebep olabilir. Enerjisi dalgalı ve önceden kestirilemez bir döngüye girebilir. Şüpheler, gerçeklik ile kesinleştirilmediği sürece manevi ilimlere başvurmamak daha doğrudur. Eğer kocanın üzerinde büyü varsa, bunu anlamak için çeşitli bakımlar yapmak ve net bir sonuca varmak gerekir. Eğer büyü yoksa ve davranışları kendi iradesini ya da yaşanmış bazı sorunları temsil ediyor ise, o zaman bağlama büyüsü yapılabilir ve sorunsuz bir süreç ortaya çıkarılabilir.

 6. Ben çok uzun süredir bu bağlama büyüsü üzerinde araştırma yapıyorum gerek kitaplar olsun gerek internetteki bilgiler olsun hepsini okudum diyebilirim. Şimdi ben bağlama büyüsünü rahmani amaçla kullanmak isterim. Fakat biliyorum ki rahmani amaçlarla da kullansam beni de eşimi de ruhani enerji açısından etki altında tutacak. Hocam benim aklımdaki soru şudur ki, ben bu işlemi rahmani amaçla uygularsam ancak bir süre sonra büyüyü bozdursam iliskim yine mutlu mesut devam eder mi yoksa ömür boyu etki altında mı kalmamız gerekir?

  • Şahsıma en sık yöneltilen soruyu yönelterek, herkes için yeniden açıklamama fırsat verdiğin için teşekkür ederim Rıza kardeşim. Her ilişki, bir alışkanlıktır. Ve her alışkanlık, gidişatına göre şekil alır. Tıpkı yıllar boyunca sigara içmek ve bir süre sonra bundan pişman olmak gibi. Ancak kişi yine de içinde yaşadığı suçluluk ve pişmanlık duygusuna rağmen sigarayı bırakmak istemez öyle değil mi? Çünkü artık sigaranın ona zarar verdiğini biliyor olmasına rağmen onu bir alışkanlık halinde tutmaya devam eder. İşte birliktelikler de bazen böyle şekillenebilir. Örneğimi yanlış anlamamanı ümit ediyor ve açıklamaya devam ediyorum.

   Kötü giden bir ilişki, büyü yolu ile düzeltildiğinde her iki kişi de iyi olan davranışlarını stabil yani sabit tutmaya devam ederse; Büyü anlamını yitirir. Bağlama büyüsü bozulsa bile iki kişi arasındaki güzel ilişki bozulmaz. Burada önemli olan şey, iki insanın birbiri hakkında hatırladığı güzel vakitlerdir. Ve bu vakitler tekerrür ettiğinde yeniden aynı hazzı alıyor olmalarıdır. Sorunun cevabı, şüphesiz evettir. Bağlama büyüsü yaptırıldıktan sonra bozdurulabilir. Ve bu durumda iki kişi arasındaki ilişki, iki kişinin pozitif davranışları sürdüğü sürece bozulmaz.

 7. Valla Yesef hocamdan allah razı olsun yazılarını okuya okuya uzun vakittir merak ettiğim bir sürü şeyi öğrendim. Bundan belli vakit öncede hocamın yazısıyla eşimin üstündeki büyüden şüphelenmiştim. Saolsun hemen müdahale edelim dedi üçüncü gün işlemlerin hazırlıklarını bitirmiş büyüyü bozmaya başlamıştı. Tam hatırlamıyorum ama herhalde iki haftadan kısa sürede eşimi büyüden kurtardı. bunun da ötesi ilişkimiz daha bile iyihale geldi. AÇıkçası yesef hocamdan önce gittigim hocalardan hiçbir sonuç alamadım ve elim boş bir şekilde ilişlimdeki sorunlarla aylarca yaşamaya çalıştım. Şükürler olsun ki karşıma yesef hocam çıkmış.

  • Her şey gönlünce olsun kardeşim. Sahip olduğun güzel şeylerin kıymetini bildiğin sürece, yaşadığın her saniye paha biçilemez güzellikte olacaktır. Kötülükle savaşmanın en iyi yolu, sana verdiği zararı onarırken dirayetli davranmaktır.

 8. Ya allahını seven biri bana akıl versin bi derdim var Kocam bana altı sekiz aydır hic dokunmuyo muhatap bile olmuyo yani nerdeyse. sürekli işim var diyor ilgi gostermiyo ama arkadaslarimin kocalarina soruyorum ayni yerde calisan onlar isler yogun degil diyo. Ben kocamin telefonunda baska kadinla konusmasini buldum 3 hafta falan once . Bugunde temizlik yaparken ceket cebinde deri kesesi gibi birsey cikti icinde anlamadigim dilde yazilar yaziyor biri kesin buyu yapmis diyorum nasil yapmak gerekir bu durumu lütfen yardim edin

  • Hilal kardeşim, büyü şüphesi gerektirecek somut bir nesne bulunduğunda bu kadar rahat davranılmaz. Sen ilişkin ile ilgili bütün detayları kaçırarak hatayı en başında yapmışsın. Aylar boyunca hiç mi sesini çıkartıp sorunun kökünü anlamaya çalışmak aklına gelmedi? Hiç mi alanında uzman birine danışmak aklına gelmedi? Büyülü olduğu düşünülen bir nesne bulunduğunda bununla tensel temas kurulmamalıdır. Plastik bir poşetin içine koyularak, uzman birine göstermek ve içeriğini kesin olarak belirlemek gerekir. Suya atmak ya da ateşe atmak gibi bilinçsizce uygulanan durumlar, büyüyü bozmaz. Aksine, büyünün bozulmasını imkansız hale bile getirebilir. Gizli ilimler ya da büyü, pek çok karmaşık ilmin bir araya gelmesinden oluşur. Sizler, ömrünüzün tamamını bu karmaşık ilimlerin öğreticisi olan kaynakları aramakla bile geçirseniz, hiçbir yere varamayabilirsiniz. Bu yüzden bu kamaşık ilimlerin bütününe, gizli ilimler denilir.

   Ayrıca böyle bir durumda uzmanın kendisine ulaşmak gerekir. Eğer sen bulduğun her internet sitesine böyle yorumlar yazıyorsan, yüzlerce insan seni yanlış yönlendirerek başını belaya sokabilir. Bir hocanın blog sayfasında yer alıyorsun. Ve hitabetini de buna göre toparlamanı, konuyu da ciddiye almanı öneririm.

 9. Allah Medyum Yeseften razı olsun. İki hafta önce kendisiyle çalıp bağlama büyüsü yaptırdım. Benim kaynanam ilişkimizi oldukça fazla olumsuz etkiyor. Sadece kocamla olan ilişkimi değil, benim kendi ailemle olan ilişkimi de mahvediyordu yok kızınız böyle yapıyor yok şöyle yapıyor geçen gün kızınızı başka bir erkekle gördüm gibi iftiralar atıyordu aiilemde koca kadın yalanmı söyliycek edasıyla beni suçluyodu baktım en sonunda olcak gibi değil, bu sorunumu düzeltemiyorum kaç ay dualar ettim ne diller döktüm yok yok. Sonra internette araştırma yapmaya başladım başkaları neler yapmış neler etmiş nasıl susturmuş diye bi forumda gördüm büyü yaptırmış birini, araştırdım ettim kim olduğunu buldum kadını konuştum sonra bana önerin var mı dedim. Onu da medyum Yesef hoca kurtarmış sorunundan allah sizden bin kez razı olsun hocam hakkınız ödenemez.

  • Sorununun çözülmesine en az senin kadar ben de mutlu oldum Sude kardeşim. Ne yazık ki aile içinde bu gibi problemler sık sık yaşanıyor. Kötü niyetli kişiler, onay vermediği durumlar karşısında iftiralar atabiliyor, ilişkiye fesatlık sokabiliyor. Metanetini ve iradeni kaybetmeyerek bunun üstesinden gelmede en büyük rol senindir. Mutlu ve huzurlu bir ömür dilerim.

 10. Hocam benim de bir sorum var inşallah yardım edebilirsiniz. Bundan yıllar önce uykumda rahatsız ediliyordum. Ne yazık ki birlikte olduğum evlilik dışı bir bayan vardı ve ben onu bıraktım pişman oldum. Aileme döndüm tamamen. Sonra bu kadın aklımdan çıkmaz oldu. Her fırsatta aklıma gelir oldu. Onu aramadığımda geceleri haram oluyordu. Sonra bir süre bunlar azaldı ama şuan tekrar oluyor. Bana bağlama büyüsü yapılmış olabilir mi sizce?

  • Eşine dönmenin doğru karar olduğunu düşünebilecek inceliğe sahip olduğun için seni tebrik ederim Dursun kardeşim. Elbette cinler aracılığı ile yapılan bağlama büyüleri, kişinin iradesini mecbur bırakacak şekilde etki eder. Eğer etkilerin azaldığı vakitlerde abdestini ve günlük düzenli hayatını kontrol altında tuttuysan bu etkiler kısa süreliğine kaybolabilir. Ancak yeniden zuhur etmesi pek tabii muhtemeldir. Eğer cinler kullanılarak bir bağlama büyüsü yapıldıysa, sen büyüyü yaptıran kişiye ait olana dek onlar seni rahatsız etmeye devam ederler. Ancak korkacak bir şey yok. Yaradılışımızın onlardan çok daha üstün olduğunu unutma. Ne kadar korkarsan, o kadar zayıf düşersin. Beni arayarak ya da yazarak, durum hakkında daha detaylı bilgi ver. Durumu netleştirmek için bakımlar yapalım.

 11. Kocamla aramdaki sorunlar yüzünden aylardır mutluluğu bulamıyorum. Artık ilişkimi kaybetmekden o kadar korkuyorumki yapmam dedigim bi şey yapıyorum. Normalde medyumlara veya hocalara danışmazdım ama Yesef hocamın namını çok duydum. Kocam her fırsatta evden çıkyor ve yüzüme bile bakmayı istemiyor gibi. Telefonda başka bayanlara baktıgını da gördüm artık dayanamıyorum lütfen biri bana bir çözüm söylesin. Baglama büyüsüyse baglama olsun yaptıryim ama nasil oluyor bu işler lütfen cevap verin.

  • İçini ferah tut Ayten kardeşim. Problemin gerçekte ne olduğunu bilmeden, manevi çözümler uygulanamaz. Sizlere karşı ilgisiz ve ezbere davranan kişilerden sakının. Pek çok evlilikte üst üste yapılan pek çok hata, artık iletişimsel açıdan geri dönülemez bir noktaya gelebiliyor. Sorunun tam olarak ne olduğunu anlayabilmem için, tüm detaylarıyla bana açıklaman gerekir. Kendini uygun ve hazır hissettiğin zaman beni ara, Allahın izniyle elimden geleni yaparım.

 12. Hocam herkese ayırt etmeden detaylıca cevap vermişsiniz. İnşallah benim derdime de deva sizde vardır. Ben 12 yıldır evliyim. Eşimle aramızda artık neredeyse hiçbir şey kalmadı. Başka kadınlarla da ilgilenmiyor, benimle de ilgilenmiyor. Ne yaptıysam ilgisini çekemedim. Kafayı yemek üzereyim. Bağlama büyüsü eşler arasında yapılır mı? Aramızdaki muhabbet geri gelir mi? Şimdiden cevabınız için dağılın hocam

  • Eğer eşin başka kadınlarla ilgilenmiyorsa, bağlama büyüsü yapmaya gerek yok Aysel kardeşim. Bağlama büyüsü etkileri çok kuvvetli olan, tamamen bitmiş ya da hiç başlamamış birliktelikler için daha uygundur. Elbette eşler için de yapılabilir fakat son noktaya gelinmesi gerekir. Eğer aranızdaki tek problem muhabbetse, bunun için daha uygun ve daha yeterli işlemler de var. Duruma neden olan gerçek sebebi bulabilmemiz için, detayları benimle paylaşmanı öneririm. Ancak o zaman daha net yardımcı olabilirim. Ancak problemin çözülemeyecek ya da zor bir problem değil. Gözünde büyütmemeni tavsiye ederim.

 13. Allah rızası için bana da bir çözüm bulun yesef hocam sizi çok övüyorlar gerçekten bağlama büyüsü yapiyormussunuz tutuyor mu herkeste yoksa tutamadığı özel durumlar var mı? Ben daha önce sahtekarlığa uğradım ve paramdan oldum onun da üzerine kocam beni aldatıyor ben bunları da anlattım yardım istediğim hocalara. Ona rağmen beni kandirirken vicdanlari sızlamamis. Benim eşimin kız kardesiyle konuştum o daha önce yesef hocamin bağlama bhyusu tutuyor demişti. Hocam lütfen cevap verin nasıl bir işlem uyguluyorsunuz ve tutma sandı nedir? Bir de kocamın bana olan sevgisi başkasının büyüsüyle mı azalmıştır acaba o zaman büyü bozma mı yaptırmak lazım yoksa evde muska gibi kağıt mı aramaliyim insanlar öyle şeyler bulmuş evlerinde. Kusura bakmayın hocam çok soru sordum cevaplayabildiginizi cevaplasaniz yeter

  • Zuhal kardeşim, hiçbir şey söylemeden her soruna yanıt ararsan hiçbir cevap alamazsın. Durumun ne olduğunu bilmeden yorum yapabilir miyim? Büyü, incelik isteyen karmaşık bir enerji manipülasyonu tekniğidir. Doğru yapıldığı sürece etki etmemesi gibi bir durum elbette söz konusu değildir. Bu yüzden tutuyor mu diye sormamak gerekir. Kişi adına bir bakım gerçekleştirmeden de onun üzerinde büyü olup olmadığı hakkında yorum yapılmaz. Suistimal edilmemek için doğru kişilerle çalışmanız gerekir. Ya doğru kişilerden danışmanlık alın, ya da hiç almayın.

 14. Selamın aleyküm hocam ben sevgilimden ayrıldım bir senelik ilişki bitti ve kız beni hiç bi şekilde istemiyor ve kız hemen başkasıyla konuşmaya başladı hocam bağlama büyüsü yaptırdım 5 gün oldu da bi sonuç değişme yok bu hemen tık diye olan bişey değilmi arkadaşım da yaptırmış bir başkasına 15 gün sonra konuşmaya başladık dedi acaba ben mi acele ediyorum daha beklemem mi lazım

  • Merhabalar kardeşim. İşlemler genellikle birkaç gün içinde sonuç vermeye ya da etkilerini göstermeye başlar. Çok nadiren istisnai durumlar da elbette vardır. Büyü yolu ile manevi problemlerinizi çözmeye çalışırken, doğru kişileri tercih etmeniz gerekir. Bu çok önemlidir. Bağlama büyüsü modern çağda en çok uygulanan ve hakkında en çok bilgi sahibi olduğumuz güçlü bir işlemdir. Müsait olduğunda benimle iletişime geç, daha net bilgi vereyim.

  • Aradan neredeyse üç hafta geçmiş kardeşim. Bu kadar uzun bir sürede hiçbir değişim olmaması ihtimaller dahilinde değil. Danıştığın kişi işlemi başarı ile tamamlayamamış olabilir. Her zaman söylediğim gibi, sadece kuvvetli referansları olan uzman medyumlar ile çalışın. Detayları bilmediğim için net bir yorum yapamıyorum. Beni arayarak detayları paylaşırsan, duruma bir de ben göz atabilirim.

 15. Yazınız çok açıklayıcı olmuş ama hala aklımı kurcalayan bi soru var. Şimdi bir arkadaşım sevdiği için büyü yaptirmak istiyor ama sizinle konuşmaktan çekiniyor onun yerine ben konuşsam ve ben büyü yaptırsam, yapilan işlem yine de yerini bulur mu? Ona gore iletişime geçicem sizinle

  • Gülay kardeşim, kimse kimsenin durumunu kendisi kadar net açıklayamaz. Çekinmesine gerek yok, bu günde dek yüzlerce insan ile iletişimde kaldık. Onun niyetine olacaksa, onun iletişim kurması daha doğru olur. Alacağım bilgiler, vereceğim öneriler de onun tarafından duyulması gereken şeylerdir.

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here