bağlama büyüsü

Bağlama Büyüsü

Tutku ve aşk arasındaki fark, evrenin kendi enerjisinden faydalanmak isteyenler için de ortaya iki farklı uygulama türü çıkarmıştır. Aşk büyüsü ve bağlama büyüsü şeklinde benzer görünüyor olsa da aslında farklı amaçları niyet eden bu uygulamalar, güçlü ve tesirli etkiler bırakmaktadır. Pek ala ikisi arasındaki farklar ve bağlama büyüsünün gözle görülür etkileri nelerdir? Büyüyü yapan ve büyü yapılan kişiyi nasıl bir süreç beklemektedir? Büyü sonradan bozulabilir mi? Dışarıdan büyü olduğu gerçekten belli olabilir mi? Tüm sorularınızın cevapları, medyum Yesef’in kendi ağzından açıklamalarıyla belirtilmektedir.

bağlama büyüsü kesin tutar mıBağlama büyüsü kişiyi aşık etmek amacı ile uygulanmaz. Kişiyi koşulsuz şartsız bağlamak amacı ile yapılır ve bu nedenle tutkunun büyüsü olarak da adlandırılır. Evli çiftlerde güven eksikliği nedeniyle yapılabildiği gibi, ayrıca birinci dereceden akrabalara aile bağlarının kuvvetlendirilebilmesi için de yapılabilir. Arada hiçbir bağ bulunmadığı halde sonu evliliğe kadar giden bir serüveni başlatmak için de uygulanabilir. Amaç kesin ve net olduğu için, bu büyü ile bağlanan kişilerin gözleri büyüyü yaptıran kişi dışında hiçbir şeyi görmeyecektir.

Bağlama Büyüsü Kaç Günde Tutar

Bağlama büyüsü diğer büyülere kıyasla daha karmaşık ve daha zor bir yapıya sahiptir Burada kişinin duygularını manipüle etmek söz konusu değildir. Daha ziyade kişinin duygularını zorlayıcı olarak bağlamak gibi bir etken ortaya koyulmuştur. Diğer büyülerden daha karmaşık olmasının sebebi de; Aşk duygusunu açığa çıkartmak ve kontrol etmekten de öte kişileri koşul ve şart olmaksızın büyü yapan kişinin sözlerinden çıkmayacak şekilde etkilemektir.

bağlama büyüsü kaç günde tutarYani açıkça belirtilebilir ki, diğer büyülere oranla bu uygulama bir miktar daha fazla vakit almaktadır. Yine de bunun kişiye özel bir uygulama olduğunu düşünürsek, burada vakit konusundaki belirleyici kişinin danışılan medyum olduğunu bilmek gerekir. İnternette okuduğunuz büyü tutma süreleri hakkındaki yazılara kesinlikle itimat etmeyiniz. Çünkü bunlar farazi olarak yazılmış ve ortalaması belirtilmiş rakamlardır. Ancak gerçeği ya da kesinliği belirtmezler. Kesin olan tek bir husus vardır ki, bu bir büyü uygulaması olduğu için er ya da geç muhakkak kesin olarak tutacağı konusudur.

Bağlama Büyüsü Nasıl Etki Eder

Bağlama büyüsü yapılan kişi başlarda büyü yapan kişiye karşı olan özgürlüğünü elinden bırakmaya başlar. Bu aniden gerçekleşen bir durum değildir. Yine de o kadar hızlı bir süreç yaşanır ki, büyü yapılan kişi kendini nasıl ya da neden kaptırdığını asla anlayamaz. Onu bağlayan kişiye karşı daima nazik ve davetkar bir yaklaşım sergiler. Onun sözünden asla çıkamaz ve ona asla yalan söyleyemez. Tam anlamı ile ruhları birbirine bağlanmış iki kişi gibi davranılır. Büyünün etki süreci boyunca yaşanması muhtemel olaylar ve doğru bilinen yanlışlar ise şu şekildedir;

 • Büyü yapılan kişinin kabuslar göreceği ve bir takım paranormal olaylar yaşayacağı konusu doğru bilinen yanlışlar arasındadır. Büyü yapılan kişide herhangi bir aksilik olması, korku durumu yaşanması gibi negatif durumlar söz konusu bile olamaz.
 • Büyü yapılan kişinin bir gün uyandığında her şeyi farklı göreceği konusu tamamen bir yanlış anlatımdır. Geçen her dakika bir miktar daha istenen doğrultuda değişeceği doğru olsa da bu tam anlamıyla bir anda yaşanmaz.
 • Büyü yaptıran kişinin de aynı şekilde negatif bir durum ile karşılaşması olası değildir. Çünkü büyüyü yaptıran kişi niyetinin vekaletini arzuları doğrultusunda bir medyuma vermektedir.
 • Büyü yapılan kişinin ”acaba bende büyü mü var?” şüpheleri duyması çok ama çok zordur. Çok zayıf büyüler kişide bu hisleri uyandırabilir.

Bağlama Büyüleri Kesin Tutar Mı

Kesinlik konusu uygulanan yöntem ile eşdeğer tutulan cevaplara sahip bir sorudur. Metafizik ilmine vakıf kişilerin doğru uyguladığında tutmadığı görülmeyen büyü yöntemleri bulunmaktadır. Nitekim bazı medyumlar majisyenlik ve okuma gibi yöntemleri tercih ederek işi tamamen şansa da bırakabilmektedir. Bunlara büyü değil, beklenti denir. Eğer bir yöntem tartışmaya açık olmaksızın büyü sıfatını alıyor ise, onun tutmama ihtimali göz önünde bulundurulmaz.

bağlama büyüsü nasıl etki ederMedyum Yesef hocamız gibi büyü yöntemlerinde ustalaşmış ve işini şansa bırakmayan kişilere danışarak büyünün kesinliğinden emin olabilmek mümkündür. Ancak bilinmelidir ki büyü, diğer pek çok yönteme kıyasla daha masraflıdır. Kesinlik belirten bir uygulama olmasının bir sebebi de zahmetli ve nadir bulunan materyaller ile işleme koyuluyor olmasından kaynaklanır.

Eşi Büyü İle Bağlamak

Eşi büyü ile bağlamanın negatif sonuçları olabileceği ihtimalini değerlendirerek kendilerinde ciddi kaygı bozukluğu yaratan kişilere daima aynı pozitif mesajları vererek; Doğru bilinen yanlışlara güvenmemelerini söylemekteyiz. Bağlama büyüsü uygulanan eş ya da partnerler eşine çok aşık ve çok bağlı bir adam veya kadın olmak dışında hiçbir ekstra belirti göstermezler.

Elbette eşler arası bağlılığın büyü dışında öncelik verilmesi gereken yolları da vardır. Hocamız orta doğunun en meşgul ve en çok tercih edilen hocalarından biridir. Bu nedenle kişilere, büyüye en son çare olarak başvurulması gerektiği konusunda dem vurmaktadır. Gerçekten çok gerekli değilse, hocamızın değerli vaktinin alınmaması rica olunur. Diğer yollar denenmeden eşi bağlama büyüsü ile bağlamayı tercih etmeyiniz. Öncelikle muhakkak eşinizi tanımayı, ona güvenebilmek için doğru sebepler yaratmayı ya da oluşturmayı denemelisiniz.

Eşi Kendine Bağlamanın Yolları

Eşi kendinize büyü ya da benzeri yollar ile bağlamak istiyor ve bir medyuma başvurmak istemiyor iseniz, yapabileceğiniz pek fazla şey yok demektir. Deneyebileceğiniz ve enerji ile alakası olmayan yolları deneyebilir veya çok basit gibi görünen fakat hiçbir kesinliği olmayan klişe enerji uygulamalarına da başvurabilirsiniz.

eşi büyü ile bağlamakBunlardan biri, fotoğraf ile bağlama büyüsü olarak bilinse bile bir maji uygulaması olan enerji yönlendirme ritüelidir. Büyü değildir ve ismine büyü denmemesi gerekmektedir. Herkesin evinde yapabileceği, enerjiyi doğru yere ulaşabilmesi için niyet edilen bir meditasyon yöntemidir. Peki adım adım fotoğraf ile bağlama büyüsü olarak bilinen fakat bir maji uygulaması olan bu enerji işlemi nasıl yapılmalıdır?

 1. Büyüyü yapacak olan kişi üç gün boyunca günde üç kere duşa girerek kendini temiz tutmalıdır.
 2. Bu üç gün boyunca kendi dışında hiçbir insanı görmemeli, konuşmamalı ve fiziksel temasa geçmemelidir.
 3. Üç gün boyunca her gün en az üç saat boyunca kişi tamamen sessiz bir ortamda gözleri kapalı halde kendi ile baş başa kalarak meditasyon yapmalıdır.
 4. Üçüncü günün sonunda, yani 72. saatin başında büyü yapılacak olan kişinin fotoğrafı yere tuz ile çizilen küçük bir çemberin ortasına koyulur.
 5. Kişinin fotoğrafına (iki kaşının tam ortasına odaklanarak) bakılır ve ona karşı beslediğiniz tüm saf duygular sesli bir şekilde dile getirilir.
 6. Ona hissettiklerinizi ve ondan istediklerinizi saf duygularınızın doğru dile getirilmiş hali ile ilettikten sonra, fotoğraf önce cam bir kabın içinde ateşe verilir.
 7. Daha sonra ortaya çıkan küller gökyüzüne savrularak; ”Gikan ikav sa langit, gikan sa yuta” cümlesi üç kere sesli bir şekilde okunur.

Eğer bu uygulamayı yaparken yeterince içten ve duygu yüklü olmazsanız hiçbir sonuç alamazsınız. Bağlama büyüsü ihtimallerini yükseltmek için, bunu ciddiye almalı ve tüm ruhunuzu inancınıza adayarak uygulamalısınız.

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here