bağlama büyüsü duası

Bağlama Büyüsü Duası

Genellikle eşine veya sevgilisine az ilgi gösteren kocalar, partnerler için uygulanan bağlama duası, çiftin birbirine muhabbet ile yaklaşmasını sağlayan hayırlı bir işlemdir. Etkili bir bağlama duası doğru bir şekilde uygulanır ise istenilen sonuçları kesinlikle verecektir. Bağlama büyüsü duası, yapılan kişinin birlikte olduğu kişiye olan bağlılığını, sadakatini ve ilgisini arttırır. Bu şekilde çiftlerin ilişkisi daha samimi ve mutlu bir hal alabilir.

bağlama buyusu duasi nedirEğer ilişkinizdeki heyecanın azaldığından şikayetçi iseniz ve partnerinizden yeterince ilgi alaka göremiyorsanız aradığınız çözüm kesinlikle bağlama duasıdır. Fakat bu işlemin bilinmesi gereken birkaç önemli detayı vardır. Bu detaylara dikkat edilmez ise istenilen sonuçlar alınamaz.

Kendine Bağlama Duası

Havas ilminde de yeri olan bağlama işlemi antik kitapların birçoğunda geçen kadim bir uygulamadır. Aşk büyüsünden sonra en çok uygulanan büyü bağlama büyüsüdür. Genellikle tutan bağlama büyüsünün tutmaması kesinlikle işlemin uygulanışına dayanır. Oldukça etkili bir büyü olan bağlama büyüsü, yapımı da zor bir işlem olduğu için ritüeli sırasında acemi kişiler hata yapabilirler.

Bağlama büyüsünün ritüeli doğru bir şekilde uygulanırsa tutmama ihtimali yoktur. Anlayacağınız üzere tutmayan bağlama büyüleri yapan kişiye bağlıdır. Bu nedenle işini bilen bir medyumun desteği alındığı koşulda bağlama büyüsü kesinlikle istenilen sonucu verebilecek bir işlem olarak görülür. Eğer siz de risk almadan kesin olarak tutacak bir bağlama büyüsü yaptırmak istiyorsanız; uzman bir medyumdan yardım almanızı öneririz.

Bağlama Büyüsü Duası Nasıl Uygulanır

Uygulanışı 5 esmalı 3 sureli olan bağlama büyüsü duası, birden fazla çeşidi olan bir işlemdir. Yüzyıllardır uygulandığı için zamanla farklı yöntemleri ortaya çıkmıştır. Fakat en etkilisi 5 esma ve 3 sureli olan tekniktir. Fakat bağlama büyüsü duasının göz ardı edilemeyecek bir ayrıntısı vardır. Bu işlem her çift için sadece bir kere denenebilir. Yani acemi kişiler tarafından kendi başına denenmesi ve birkaç detay atlanması üzerine tutmaması durumunda; en uzman medyum bile bu büyüyü ikinci kez yapamaz.

Bu nedenle işlem hakkında bilgi ve tecrübe sahibi olmayanların bir medyum ile iletişim kurması büyük önem arz eder. Aksi takdirde büyü tutmaz ve daha sonrasında medyuma gidilse dahi sorun çözülemez. Umarız bu yazımız size yardımcı olmuştur. Konu hakkında daha fazla detay için sitemizdeki diğer paylaşımları inceleyebilirsiniz.

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here