bağlama büyüsü çeşitleri

Bağlama Büyüsü Çeşitleri

Büyü gibi hassas konularda çeşitlerin çokluğu, karar vermeyi zorlaştırmak için değil; Nihai sonucu en doğru şekilde alabilmek içindir. Karar aşamasında da hassas davranmak, bundan sebeptir. Bağlama büyüsü çeşitleri, ömür boyu sürecek bir büyünün etkisini nasıl göstermesi gerektiği hususundaki belirleyici etkendir.

bağlama büyüsü çeşitleri nelerdirBu etken göz ardı edildiğinde, aceleci düşünülmüş bir işlem ile sonsuz mutluluk yakınlaşmak yerine uzaklaşabilir. Ne istediğinizden emin olduğunuz takdirde, hangi büyü türünün uygun olacağına kadar verecek olan kişi elbette büyücü medyumdur. Ancak siz okurlarımızın da bu konu hakkında bazı bilgilere sahip olması, işinize yarayabilir. Başka hiçbir platformun tam olarak açıklayamadığı bu önemli bilgiler ile, metafizik alemindeki varlığınızı sağlam tutmanız başlıca görevlerimiz arasındadır.

Bağlama Büyüleri Kaç Farklı Türde Yapılır

Gelelim bağlama büyülerinin uygulama safhasındaki çeşitliliğine. Pek çok amaçta olduğu gibi bu büyü de altı farklı yöntem ile uygulanabilmektedir. Bu yöntemler sırası ile şöyledir;

  1. Kara büyü ile büyü ile bağlama.
  2. Kızıl büyü ile bağlama.
  3. Ak büyü ile bağlama.
  4. Rahmani büyülerle bağlama.
  5. Okuma yolu ile bağlama.
  6. Maji yöntemiyle bağlama.

Özet geçmek gerekirse, diğer pek çok makalemizde de söz ettiğimiz gibi; Kara büyüler en etkili olanlarıdır. Kızıl büyüler etkili olsa da şiddetli olmayanlarıdır. Ak büyüler en etkisiz ve en yumuşak büyülerdir. Rahmani işlemler büyü değildir. Bu nedenle tutma ihtimalleri kesin olamaz. Okuma ve maji ise hem çok küçük etkilere sahip işlemlerdir, hem de tutma ihtimalleri yüzde yüz ile ifade edilmez.

Bağlama Büyüsü Çeşitleri Nasıl Etki Eder

Kara büyüyle bağlama, bilinenin aksine kötü bir sonuç yaratmaz. Ama kuvvetli etkileri nedeniyle, çok belirgin olabilir. Buna kıyasla kızıl büyülerle yapılan bağlama işlemleri biraz daha az belirgin fakat etkilidir. İki yöntem birbirine oldukça benzer ve yakın şeklinde ifade edilir.

Kalan yöntemler çok fazla tercih edilmez. Çünkü sıraladığımız üç, dört, beş ve altıncı yöntemlerin etkileri hakkında herhangi bir garanti vermek oldukça güçtür. Bu ritüeller daha basit enerjiler açığa çıkarırlar ve kısmen daha basit olabilirler. Durumu sizler ne kadar açık ifade ederseniz, bağlama büyüsü çeşitleri ve yöntemlerini seçecek olan uzman da o kadar doğru adımlar atabilir. Bu aşamada bağlama büyüsünün tuttuğu nasıl anlaşılır yazımızı da okuyarak süreç hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here