bağlama büyüsü belirtileri

Bağlama Büyüsü Belirtileri

Uzman bir medyum tarafından yapılması halinde bitmiş aşkları bile yeniden sağlayabilen bağlama büyüsü ile birbirinden uzaklaşmış çiftler birbirlerine muhabbetle yaklaşmaya başlarlar. Etkilerinin birçok faydası olan bağlama büyüsünün kötü niyetle kullanılması da mümkündür. Evli birine yapılması halinde partnerinden başkasına bağlananlar olabilir. Bu tür istenmeyen durumlar akla bağlama büyüsü belirtileri nedir sorusunu getiriyor. Çünkü bu belirtiler gözlemlenir ise büyüden emin olunabilir ve büyü bozulabilir.

bağlama büyüsü belirtileri hakkındaEğer sizin de partnerinize karşı böyle şüpheleriniz var ise paylaştığımız belirtileri inceleyip gözlemlemenizi tavsiye ederiz. Sadakatsiz davranan bir partneri suçlamadan önce üzerinde bağlama büyüsü olup olmadığını anlamak gerekir. Çünkü bu koşulda o kişi sadakatsizliği istemsizce yapıyor demektir. Bağlama büyüsünün böyle bir niyetle kullanılması halinde mutlu bir ilişki bitebilir. Bizim amacımız ise bunu önlemek.

Evde Bağlama Büyüsü Tespiti

Bağlama büyüsü, etkilerini ilk aşamada yavaş yavaş gösteren fakat son aşamalarında aniden etki eden bir büyüdür. Yani birisine bağlama büyüsü yapıldığında o kişinin yavaş yavaş fikirleri etkilenmeye başlar, ardından son aşamalara doğru etkiler kuvvetlenir. Büyü tesirlerini tamamladığında kişi bağlanılması istenen kişiye ilgi duymaya başlar. Bu nedenle büyünün belirtileri ilk aşamalarda gözlemlenmeli ve müdahale edilmelidir. Son aşamalar beklenirse büyünün bozulması zorlaşır.

Eğer birazdan okuyacağınız belirtileri partnerinizde görürseniz zaman kaybetmeden uzman bir medyuma başvurmanız çok büyük önem arz eder. Birkaç gün bile beklemek büyünün son aşamalara geçmesini sağlayabilir. Bu nedenle vakit kaybetmeden büyüden kurtulmak önemlidir.

Bağlama Büyüsü Belirtileri Nelerdir

Bağlama büyüsü belirtileri, karşılaşınca normal olarak görülebilen davranışlardır. Fakat bu belirtilerin hepsi aynı anda varsa büyünün varlığı kesin olarak kabul edilebilir.

  • Ufak seçimlerde bile kararsızlık yaşanması ve kendinden emin olamama.
  • Ani çıkışlar ile birlikte aşırı tepki verme.
  • Ufak çaplı paranoya ve güvensizlik.
  • Birden gelişen ve hiçbir tramvaya bağlı olmaya unutkanlıklar.
  • Kendini sosyal çevreden soyutlama.
  • Aile bireyleri ile vakit geçirmek istememek.

Bu saydığımız belirtilerden en az üç tanesini partnerinizde görüyorsanız ve bu durumlar hiçbir sebebe bağlı değilse bağlama büyüsünün varlığından şüphe edebilirsiniz. Tüm belirtiler aynı anda var ise büyü son aşamalara yaklaşmıştır ve partneriniz elinizden alınmak üzeredir. Bu durumda acilen bir medyum ile iletişim kurmalı ve büyüyü bozdurmalısınız.

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here