Ayırma Büyüsü

Ayırma Büyüsü

İnsanlar, kendi duyguları ve iradeleri olduğu gibi kendi kararlarını verme yetisine sahip canlılardır. Bu irade ile birlikte insanların bir ilişki sırasında partnerlerine hislerinin bitmesi durumunda ayrılık kaçınılmazdır. Bunun sebebi ise insanın ilişki sırasında sıkılması veya eşine, sevgilisine kızması halinde devreye iradenin yanı sıra duyguların da girmesidir. Duygular fevri kararlar almamıza neden olabilir. Fakat bazen bitmesini istemediklerimizin yanı sıra bitmesi hayırlı olan ilişkiler de gerçekleşebilir. Birbirleri için hayırlı olmayan iki insanın bir araya gelmesi pek de iyi sayılmaz. Bunun da ötesinde başkaları için daha hayırlı olan insanları ayırmak mümkündür. Sevdiğiniz kişinin bir başkası ile birlikte olmasına moraliniz bozulmasın. Hızlı ve etkili bir ayırma büyüsü, yukarıda bahsettiğimiz iradeden daha öte bir uygulamadır.

Ayırma BüyüleriBüyüler, binlerce yıldır uzman medyumlar tarafından uygulanmakta olan işlemlerdir. Tabi binlerce yıl önce büyü yapanlara medyum yerine, şaman veya büyücü denmesini saymazsak değişen pek bir şey olmamıştır. Günümüzde halen büyüler ile insanlar isteklerini ruhani yollardan sağlamaktalar. Bu işlemlerin başarılı sonuç vermesi ve arzulananların elde edilebilmesi için işinin ehli medyum veya hocalara başvurmak gereklidir. Söz konusu ayırma amacı ile yapılan büyüler olduğunda bu gereklilik daha da büyük bir önem arz eder. Çünkü ayırma büyülerinin zorluklarının yanı sıra yan etkileri vardır.

Eşleri Ayırmak İçin Büyü

Birbiri için hayırlı olmayan veya başkaları için hayırlı olan iki insanın şans eseri veya ufak bir duygusal karmaşa içinde iken bir araya gelmeleri doğru değildir. İnsanlar eşli yaratılmış canlılar oldukları için herkes hakettiği eşi ile birlikte olmalıdır. Bazen kötü niyetli insanlar iyi niyetli insanları baştan çıkararak bir ilişki kurabilirler. Fakat arkada kalan daha hayırlı bir partner boşu boşuna hayatının önemli bir anından olmaktadır.

Bu tip durumların önüne geçip, birbiri için hayırlı olan kişilerin birleşebilmesi için uygulanabilecek ruhani yöntemler vardır. Fakat önce ortadaki engellerden kurtulmak gerekir. Bu engeller ise etkili bir ayırma büyüsünün yardımı ile kaldırılabilir. Bahsettiğimiz engeller yalan veya baştan çıkarmaların üzerine kurulmuş ilişkilerdir. Sitemizden edinebileceğiniz bilgiler ile etkili bir ayırma büyüsünün nasıl yapılabileceğini detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz. Ancak size en büyük tavsiyemiz bu tip büyüleri işini bilen medyum, hocaların ellerine bırakmanızdır. Çünkü özensizce ve bilinçsizce yapılan büyülerin yan etkileri olabileceği gibi, büyünün tutmama ihtimali de çok yüksektir. Şimdi sizlere bu yan etkilerden biraz bahsetmemizde fayda var.

Ayırma Büyüsünün Yan Etkileri

Ayırma büyüsü, doğru uzmanlar tarafından yapılmaz ise başarılı sonuç vermesi güç bir büyüdür. Bunun yanı sıra acemi kişilerin ayırma büyüsünü yapmaya kalkışmaları halinde istenmeyen yan etkiler de görülebilir. Aşağıdaki etkiler, ayırma büyüsünün bilinçsizce yapılması halinde en sık görülen yan etkilerdir.

  • Büyünün bilinçsizce yapılması halinde büyü tutmayacağı gibi, yapan kişinin kısmetini de kapatabilir.
  • Ayırma büyüsünün yanlış yapılması durumunda büyüyü yapmaya çalışan kişi öte alemsel varlıkların musallatına maruz kalabilir.
  • Birbiri için hayırlı olmayan kişiler ayırma büyüsüyle ayırılmaya çalışılır ancak özensiz bir uygulama yapılır ise büyüyü yapan kişinin kendi ilişkisi büyüden etkilenip bitebilir.
  • Ayırma büyüsünün ritüeli sırasında gereken ana malzemeler dışındaki bağlayıcı malzemelerin yanlış kullanılması durumunda büyü ters tepip yapan kişinin çevresindekileri soğutabilir. Bu durumda kişinin üzerine etkili bir soğutma büyüsü tesiri geçecektir.

Bu ve benzeri yan etkilerden kaçınmanın yolu büyüler hakkında yeterli bir bilgi dağarcığı edinmek ve uzman bir medyumun desteğini almaktır. Sitemizden büyülere dair her tür bilgiyi edinebilir ve sitemizdeki yazılardan faydalanabilirsiniz. Bunun dışında işinin ehli bir medyum ile iletişim kurmanızı öneririz.

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here