aşk büyüsü

Aşk Büyüsü

Şüphesiz ki aşk büyüsü, büyü tarihinin ve ilminin en masumane büyülerinden biridir. Duygusal arzu, tüm evrende en güçlü duygudur. Hatta nefret ve öfke gibi negatif ve kişiye her şeyi yaptırabilen duygulardan bile kat ve kat daha güçlü bir duygudur. Yaşayan herkes en az bir kere aşık olmak eylemini yaşamış ya da muhakkak yaşayacaktır. Bu da özellikle aşk konusunda insanların birbirleri ile oldukça kolay empati kurabilmelerine olanak sağlar.

aşk büyüsü ne kadar sürede etki ederAncak büyü çoğumuzun tam olarak bilmediği ve anlayamadığı bir konudur. İnsanın bilmediği konudan korkması ve hatta çekinmesi de sık karşılanan bir yargı durumudur. Peki ya siz? Aşk büyüsü hakkında bilmeniz gereken her şeyi biliyor musunuz? Amacımız hocamıza danışmayı düşünen kişilerin, temel olarak bilmesi gereken noktaları açıklayıcı bir dil ile anlamlandırmaktır. Korku filmlerinde izlendiği üzere büyü eğer zarar vermek niyeti ile yapılmıyor ise, ak büyü olarak da sınıflandırılan ve niyeti güzel olan bu tip uygulamaların kişilere zarar vermesi söz konusu değildir. Ancak bağlayıcı kara büyüler, yanlış yapılması halinde sadece büyüyü yapanın kendisine zarar verebilir. Bu durumda bağlayıcı olan kişi yine büyüyü uygulayan uzman medyumun kendisidir. Yani çeşidi ne olursa olsun herhangi bir aşk büyüsü ritüelinin zararlı olma durumu söz konusu bile değildir.

Aşk Büyüsü Nasıl Etki Eder

Bir diğer hassas ve kırılgan konu ise, etki aşamalarıdır. Büyü yapılan kişiler kendilerine büyü yapıldığını fark edemezler. Yine de herkes tarafından imkansız gibi görülen bir duygusal birleşme büyü aracılığı ile gerçekleştiyse, kişinin çevresindekiler ve yakınları bu durumdan şüphe edebilir. Yine de bu kanıtlanabilir ve fark edilebilir bir olasılık değildir.

Bu nedenle arzu ettiği kişiyi büyü yoluyla elde eden sayısız insan bulunmaktadır. Kültürümüzde sağlam bir temeli bulunan maneviyat duygusu, ülkemizin birçok yerinde sıklıkla başvurulan bir ilmi ölümsüz hale getirmiştir. Bu ilmin uygulayıcıları ne kadar çok gibi görünüyor olsa da, işin özünde gerçek medyumlar parmakla sayılabilecek kadar az sayıdadırlar. Peki, aşk büyüsünün etki süreçleri nasıl gerçekleşir?

  • Büyü yapılan kişi aniden değil, yavaş yavaş büyüye kapılır. Süreç çoğu zaman dışarıdan doğal bir süreçmiş gibi görülebilir. Büyü yapılan kişinin ruh sağlığının bozulması ya da kabuslar görmesi gibi bir durum daha önce hiç yaşanmamıştır. Yaşanması da ihtimaller dahilinde değildir.
  • Büyü yapılırken edilen niyet, nasıl etki edeceği hususunda belirleyici unsurdur. Çeşidi en fazla bulunan büyü aşk büyüsüdür. Kişi tutsak etmek üzerine, evlenmek üzerine, delirtecek derecede çok aşık olması üzerine gibi pek çok farklı niyetle yapılabilmektedir.
  • Büyünün etkilerini belirleyen bir diğer faktör de büyü yapılırken kullanılan malzemelerdir. Yani başka bir deyiş ile büyünün temelinde uygulanan ritüel de bu sürecin gidişatını belirleyebilmektedir. Örneğin papaz büyüsü gibi enerjisi durdurulamaz derecede günden güne büyüyen büyüler, aşırı etki bırakması için yapılan büyülerden biridir.
  • Çift taraflı uygulanan büyü yöntemlerinde, iki taraf da birbirine hastalık derecesinde aşık olurlar. Dışarıdan bir etki ile ayrılmaları mümkün değildir. Edilen küçük kavgalar bile daha büyük bir sevgi hali ile sonuçlanır.

Aşk Büyüsü Ne Kadar Sürede Etki Eder

Etkinin başlangıç noktası kişilerle ilgilidir. Birçok medyum ya da medyum bu noktada danışanlarına bilgi verme gereği duymasa bile, herhangi bir büyünün tutma süresi büyük değişkenlikler gösterebilir.

büyü ile aşk birlikteliğiAşk büyüsü yapılan kişinin yaşı, cinsiyeti, manevi enerjisinin yoğunluğu gibi çok sayıda etken bulunabilir. Ayrıca bazı kişilerin ailelerinde geçmiş dönemlerde koruma büyüleri geçmişi olabilir. Bu gibi durumlarda bir büyünün tutması ciddi miktarda gecikebilir. Kültürümüzün kendisinde büyüye dair çok fazla icraat bulunduğu için, özellikle Osmanlı dönemi boyunca büyüden korunma ritüelleri neredeyse herkesin uyguladığı birer adet gibiydi. Özellikle orta çağ vakitlerinde büyü ilmine duyulan ilgi ve saygı şimdi olduğundan kat ve kat daha fazlaydı.

Aşk Büyüleri Kesin Olarak Tutar Mı

Hocamız pek çok konuda olduğu gibi, nesnel araştırmaları ile bağdaştırdığı büyü yöntemleri hakkında da dünyaya pek çok şey öğretmiştir. Maji ve okuma gibi yöntemlerde, niyetin gerçekleşme ihtimalinin kesin olmadığı üzerinde sizleri daha önce de bilgilendirmiştik. Anca gerçek bir büyü kusursuz şekilde uygulandığında, bu büyünün tutmama gibi bir ihtimali yoktur. Büyünün tutmaması demek, büyü yaptığı düşünülen medyumun bunu doğru şekilde icra edemediği anlamına gelir.

Evrendeki tüm enerjiyi belirli ölçülerde kontrol edebildiğinizi düşünün. Her varlık ve her canlı gibi bizler de bu enerjinin etkisi altında olduğumuz için; Yine evrenin kendisinde bulunan enerji tarafından manipüle edilmemiz de son derece olası bir gerçekliktir. Aslında burada büyü kişiye yapılmaz, enerjiye yapılır. Böylece başıboş halde varacak bir yer arayan manevi enerji, medyumlar tarafından amaca uygun şekilde zorlanabilmektedir. Bu da kişilerde veya topluluklarda büyük değişimlere yol açabilir. Bu değişikliklerden biri de aşk büyüsü olarak tanımlanabilir. En çok merak edilen soru olan büyü kesin tutar mı sorusunun cevabı kuşkusuz evet şeklindedir.

Evde Yapılan Aşk Büyüleri İşe Yarar Mı

Bugüne dek büyü ile ilgili yapılan araştırmaların tümü ve yazılan yazıların tamamı büyünün zorluk seviyesi bakımından başka hiçbir uzmanlık ile kıyaslanamadığı üzerinedir. Bazı kişiler lanet bir hırsın esiri olarak, evde büyü yapabileceğine inanırlar. Araştırdıkları bazı büyülü cümleler ve tehlikeli büyü malzemeleri ile birlikte kendilerince ettikleri niyet üzerine uygulamalar yaparlar. Bu kişiler, büyünün oyuncak edilmemesi gerektiği konusundaki algıyı henüz edinememiş ve çok büyük tehlike altında olan kişilerdir. İşin sadece manevi boyutu değil, cehaletten kaynaklı yanlış ritüellerde kullanılan yanlış cümle ve malzemeler felaket sonuçlar doğurabilir.

evde yapılan büyülerİnternet ortamında aşk büyüsü olduğu iddia ediliyor olsa bile genellikle cin çağırmak için kullanılan bazı okumalar bulunur. Bunlar hiçbir şekilde büyü olarak kullanmazlar. Cinleri bağlayabilecek ve onlara korku salabilecek kadar kudretli üstatlar tarafından okunmadıkları sürece kişide büyük azap uyandırırlar. Çünkü cinlerin komik anlayışı, bizim üç boyutlu fiziksel dünyamızda büyük dramalar ile eşdeğer olabilmektedir. Bizim ruhumuzun bile kaldıramayacağı bazı olaylara, cinler sadece gülüp geçebilir. Büyüyle ve cinlerle oynamak bu yüzden bilinçsiz kişilere yasaktır ve tehlikelidir.

Tüm bunların yanı sıra hiçbir büyü değersiz elementler ya da otlar ile yapılmaz. Nohut büyüsü gibi büyülerin sadece nohut ile yapıldığını ve masrafsız olduğunu düşünen kişiler bulunmaktadır. Nasıl olsa bir şey kaybetmem düşüncesi ile bu büyüleri denemek isteyebilirler. Ancak bu büyülerden öncesinde ve sonrasında uygulanan koruma ya da büyüyü bağlama aşamalarında safran ve altın gibi çok nadir bulunan materyaller de kullanır. Bir şey eksik kaldığında, bildiğiniz o mutlu dünya kendi yarattığınız kıyamet ile boğuşurken yaşamaktan bile yorulmuş hale gelebilirsiniz. Büyüyü uzmanlara bırakmanız, bu yüzden önemli ve güvenlidir.

Ayrıca uzman medyumlar bu tip uygulamaları ev ortamında değil; Genellikle terk edilmiş, sessiz ve doğa ile iç içe yerlerde yapmayı tercih ederler. Çünkü kalabalık şehirlerde daha önce yapılmış diğer büyülerin ya da yaşanan olayların yaydığı enerji frekansları büyünün tutması durumunu tehlikeye atabilmektedir. Kusursuz olarak bir büyüyü gerçekleştirebiliyor olsanız bile bunu evde yapabiliyor olma ihtimaliniz yine düşüktür.

Büyü İle Aşk Birlikteliği

Aşk büyüsü ile sağlanan birlikteliklerin, doğal birlikteliklerden bir farkı yoktur. Sadece büyü yapılan kişi ”büyülenmiş gibi” tabirine yakın olacak davranışlar sergileyerek sürekli olarak eşini mutlu etme ve onun için yaşama girişiminde bulunabilir. Ki bu, oldukça doğal bir süreçtir. Bilinmezlikten doğan ön yargının sebebi, toplumun geçmişimizden bu güne dek anlattıkları korku hikayeleri ya da film kültürümüzün ortaya çıkardığı haksızlıklardır.

aşk büyüsü nasıl etki ederBüyü iyi niyetler için kullanılabildiğinde, sayısız insanın hayatını kolaylaştırabilen ve güzelleştiren muazzam bir ilimdir. Büyüden korkmadan önce onu anlamak önemlidir. Ancak büyü, sadece son çare olarak kullanılmalıdır. Bunun sebebi herhangi bir riski barındırıyor olması değildir. Maliyetli bir yöntem olması nedeniyle, kendinizi ilk önce büyüye şartlandırarak bütçenizi yormanız ilk tercihiniz olmamalıdır. Ayrıca büyüye gerçekten çok fazla ihtiyacı olan kişiler de varken, hocamızı gereksiz konular için yormayı talep bile etmemeniz önemle rica olunur.

1 Yorum

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here