21 günde papaz büyüsü

21 Günde Papaz Büyüsü

21 günde papaz büyüsü hakkında detaylı bilgi vermeden önce, papaz büyüsünün ne olduğuna kısacık da olsa değinmemiz gerekir. Papaz büyüsünü farklı amaçlara hizmet eden işlemleri güçlendirmek amacıyla kullanılır. Kara ve ak büyülerim tamamını kapsar ve doğru biçimde uygulandığında ana işlemi güçlendirerek, bozulmasını son derece zorlaştırır.

21 günde papaz büyüsüİnsanlar her ne kadar papaz büyüsünün, papazlar tarafından uygulandığını düşünse de, işlemin papazlar ile doğrudan ilgisi yoktur. İsmini, işlemin çıktığı toplumun din adamlarından alan papaz büyüsü yalnızca uzman medyumlar tarafından yapılır. Yani işlemi uygulayacak olan kişinin papazlık ile ilgisi olmasına gerek yoktur. Ancak medyumluk ilmi ve işlemin diğer gereksinimlerine sahip bir papaz da işlemi uygulayabilir.

21 Günde Papaz Büyüsü Nasıl Uygulanır?

Papaz büyüsü yapacak olan medyumun, medyumluk ilmi ve Süryani diline hakim bunun yanı sıra metafizik yani manevi enerjiyi yönlendirme ve aktarma konusunda da uzman olması gerekir. Bu sayede tam anlamıyla sonuç veren işlem yapılabilir. İnsanlar internet üzerinde buldukları bilgiler aracılığı ile evlerinde işlem yapmayı denerler. Papaz büyüsünün amatör kişiler tarafından, doğru sonuç verecek biçimde uygulanması mümkün değildir.

Günümüzde pek az medyum 21 günde sonuç veren papaz büyüsü işlemini uygulamaktadır. Bu işlemin ritüelleri oldukça karışıktır. Fakat bu kadar güçlü sonuç veren başka bir büyü olmadığını da unutmamak gerekir. İşlem sonuç vermeye başladığı andan itibaren gün geçtikçe güçlenmeye devam eder. Aksi bir enerjiye maruz kalmadığı sürece de etkisini kişi ve kişiler üzerinde gösterir.

Papaz Büyüsü Bozulabilir mi?

Her işlem gibi papaz büyüsünü de bozmak mümkündür ancak kolay değildir. Medyumların çözmekte son derece zorlandığı ve çeşitli metotların iç içe geçmesi ile yapılan papaz büyüsü en etkili işlemlerden biridir.

Kara büyüleri güçlendirmek için kullanıldığında son derece tehlikeli olabilir. Kişinin ruh ve beden sağlığına doğrudan etki eder. Çevredekiler kişinin hareket ve tavırlarının sebebini anlayamazlar. Bu sırada kişi kendini büyük bir çıkmazda hisseder ve kendini kesinlikle ifade edemez. Bu gibi durumlarda mutlaka uzman bir medyuma başvurulmalı ve işlemin tüm etkileri ortadan kaldırılmalıdır.

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here