21 Günde Bağlama Büyüsü
blank

21 Günde Bağlama Büyüsü

Kilit büyüsü olarak da bilinen 21 günde bağlama büyüsü işlemi, en etkili bağlılık işlemlerinden birisidir. Bu işlemin uzman bir medyum tarafından doğru bir şekilde tamamlanması sonucunda, çift sonsuza kadar birbirine bağlanır. Birbirinden güzel etkileri olan bu büyü günümüzde en çok tercih edilen bağlama büyüsü işlemi olduğu gibi; bu işlemi yaptırıp memnun kalmayan olmamıştır.

21 günde bağlama büyüsü nedirÇetrefilli uygulanışları olan bağlama büyüleri, yapımları zor olsa da etkileri bakımından katlanılan zorluğa değen işlemlerdir. İlişkisinde sorunlar yaşayan ve partnerinin kendisinden giderek uzaklaştığını düşünen kişilerin bu işlemi yaptırmasını öneririz. Sonucunda göreceksiniz ki bütün sorunlarınız çözülmüş ve partneriniz size hiç olmadığı kadar çok ilgi göstermekte.

En Etkili Bağlılık Büyüsünün Yapılışı

21 günde bağlama büyüsü, yan kilit büyüsünün yapımında adından da anlaşılacağı üzere kilit kullanılmaktadır. Yapımı için gerekli bir diğer malzeme ise kese kağıdı veya poşettir. Bu malzemeler kullanılarak yapılabilen kilit büyüsünün birden çok etkisi vardır.

Kilit büyüsünün etkilerinden ilki çiftin birbirine muhabbet ile yaklaşmasını sağlamasıdır. Bunun dışında sadakati sağlayan kilit büyüsünün ilgiyi arttırma, iletişimi sağlıklı hale getirme ve samimiyeti arttırma gibi etkileri de vardır. Uzun süreli ilişkilerde görülen soğukluklar ve araya mesafe girmesi gibi durumlar da bu işlem ile çözülebilmektedir. Anlayacağınız üzere ilişkileri mutlu hale getirme konusunda her açıdan etkili olan kilit büyüsü, aşklarını tazelemek isteyen çiftler için en uygun işlemdir.

21 Günde Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır

Kilit büyüsünün yapılışında kullanılan malzemeler elde edildikten sonra büyüye başlanabilir. Büyü gece yarısından sonra sessiz ve sakin bir ortamda yapılmalıdır. Var olan bütün anahtarları elde edilmiş bir kilit gereklidir. Bu kilit daha önce kesinlikle kullanılmamış olmalıdır. Ayrıca bu kilidi açan başka bir anahtar da olmamalıdır. Bu koşullar sağlanmaz ise büyü başarılı sonuç vermez.

Uygun kilit bulunduktan sonra büyüye başlanabilir. İlk önce kilit anahtarı ile kilitlenir ve anahtar bir poşete veya kese kağıdına konulur. Kilit ise farklı bir poşete veya kese kağıdına konulur. Torbaların ağzı kapatılır ve büyünün tılsımlı sözcükleri söylenir. Torbalar bir hafta bekletildikten sonra ağızları açılmadan altlarından kesilerek kilit ve anahtar başka bir torbaya aktarılır. O torbanın içine de tılsımlı sözcükler söylenir. Ardından anahtarlar ateşe atılıp eritilir. Kilit ise denize veya göle atılır. Ateş ve suyu temsil eden bu ritüel büyüyü tamamlayacaktır. Büyünün isminde geçen 21 gün burada başlar. Bu aşamadan tam 21 gün sonra büyünün etkileri görülmeye başlanır. Büyünün detayları hakkında daha fazla bilgi almak için sitemizdeki diğer paylaşımlara göz gezdirebilirsiniz.

blank

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here